Thursday, 22 April, 2021

Πρόγραμμα παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Πέλλας στις 2 και 3/12/2017

Δείτε το πρόγραμμα παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Πέλλας στις 2 και 3/12/2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 02.12.2017
ΠΑΙΔΩΝ 3η αγωνιστική
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 11.00 ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 13.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 11.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 10.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 11.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 10.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 12.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΑΝΑΓΕΝΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 12.00 ΝΙΚΗ 1 ΚΑΛΗΣ – ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΜΠΑΜΠΙΝΙ 3η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 03.12.2017
ΠΑΙΔΩΝ 3η αγωνιστική
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 11.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΜΠΑΜΠΙΝΙ 3η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου