Saturday, 19 October, 2019
Home / Αθλητικά / Ποδόσφαιρο / Α’ Πέλλας / Σέντρα Πέλλας και Σέντρα web radio ζωντανά με τους Γιώργο Χατζηχρήστο και Γιάννη Μίγγα!

Σέντρα Πέλλας και Σέντρα web radio ζωντανά με τους Γιώργο Χατζηχρήστο και Γιάννη Μίγγα!

Το Σέντρα Πέλλας και το Σέντρα Πέλλας web radio θα είναι κοντά σας το Σαββατοκύριακο 24 και 25 Μαρτίου με την εκπομπή «Σέντρα στα γήπεδα της Πέλλας»

Me live συνδέσεις από τους: Γιώργο Χατζηχρήστο και Γιάννη Μίγγα και άλλους συνεργάτες του Σέντρα Πέλλας, μαθαίνουμε τι γίνεται στα γήπεδα της Πέλλας λεπτό προς λεπτό!

Οι συνεργάτες του Σέντρα Πέλλας θα μας “μεταφέρουν” στους αγώνες:

Σαββάτο 24/03: ΠΑΟΚ Πατριαρχείο Γιαννιτσών – Μέγας Αλέξανδρος Ν. Πέλλας, Εθνικός Γιαννιτσών – Όλυμπος Αψάλου, ΑΣ Προμάχοι – Ακρίτας Σωσάνδρας και Εδεσσαϊκός – Καμπανιακός.

Κυριακή 25/03: Δόξα Μανδάλου – Δόξα Μαυροβουνίου και Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μέγας Αλέξανδρος Πέλλας.

Παράλληλα θα σας μεταφέρουμε τα αποτελέσματα όλων των αγώνων των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Πέλλας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου:

Σάββατο 24/03/2018 –  Ώρα έναρξης: 16:00

Γ’ Εθνική (2ος όμιλος) – 29η Αγωνιστική

Εδεσσαϊκός – Καμπανιακός (ώρα έναρξης 15:00) (Live)

Α1 Ερασιτεχνική – 19η Αγωνιστική

Νίκη Καλής – Δόξα Εξαπλατάνου

ΑΣ Προμάχοι – Ακρίτας Σωσάνδρας (Live)

Μέγας Αλέξανδρος Εσωβάλτων – Απόλλων 1960 Κρύας Βρύσης

Εθνικός Γιαννιτσών – Όλυμπος Αψάλου (Live)

Α’ Ερασιτεχνική (1ος όμιλος) – 20η αγωνιστική

Θύελλα Σαρακηνών – Ελπίδα Έδεσσας

Μέγας Αλέξανδρος Όρμας – Δόξα Μεγαπλατάνου

Εθνικός Αριδαίας – Άρης Νησίου

Ορφέας Ριζαρίου – Ευρωπός Φούστανης

Ηρακλής Γαρεφίου – ΠΑΟ Κερασιάς

Α’ Ερασιτεχνική (2ος όμιλος) – 20η αγωνιστική

Νίκη Αξού – Ποντιακή Νεολαία Κρύας Βρύσης

Ολυμπιακός Γαλατάδων – Άγιαξ Πέλλας

Φίλιππος Σαυροδρομίου – ΑΕΚ Καρυώτισσας

Μέγας Αλέξανδρος Δροσερού – Άρης Λιπαρού

Β’ Ερασιτεχνική (1ος όμιλος) – 17η αγωνιστική

Εθνικός Γραμματικού – Αστέρας Νεοχωρίου

Σκύδρα 2000 – Νέος Πυρσός Πετριάς

Β’ Ερασιτεχνική (2ος όμιλος) – 17η αγωνιστική

ΠΑΟΚ Πατριαρχείο Γιαννιτσών – Μέγας Αλέξανδρος Ν. Πέλλας (Live)

Κυριακή 25/03/2018 – Ώρα έναρξης: 16:30

Α1 Ερασιτεχνική – 19η αγωνιστική

Δόξα Μανδάλου – Δόξα Μαυροβουνίου (Live)

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μέγας Αλέξανδρος Πέλλας (Live)

Α’ Ερασιτεχνική (1ος όμιλος) – 20η αγωνιστική

Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου – Μέγας Αλέξανδρος Άρνισσας

Άρης Υδραίας – Πολυκαρπιακός Πολυκάρπης

Α’ Ερασιτεχνική (2ος όμιλος) – 20η αγωνιστική

ΠΑΟΚ Δαμιανού – Φίλιππος Γιαννιτσών

Άρης Αθύρων – Μέγας Αλέξανδρος Αρσενίου

Άρης Αμπελειών – Άρης Παλαιφύτου

Β’ Ερασιτεχνική (1ος όμιλος) – 17η αγωνιστική

Αναγέννηση Δωροθέας – Μακεδονικός Έδεσσας

Δάφνη Παναγίτσας – Νίκη Βορεινού

Ένωση Τσάκων – Αστραπή Ζέρβης

Β’ Ερασιτεχνική (2ος όμιλος) – 17η αγωνιστική

ΠΑΟΔ Δάφνης – Νέα Τραπεζούντα Γιαννιτσών

Ηρακλής Αγίου Λουκά – Μακεδονικός Γιαννιτσών

ΠΑΟΚ Αραβησσού – Απόλλων Ραχώνας

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου

Leave a Reply

Your email address will not be published.

nineteen + 4 =