Saturday, 23 October, 2021

Το πρόγραμμα πρωταθλήματος (31/10,1/11) και κυπέλλου (28/10, 4/11) στην ΕΠΣ Πέλλας

Το πρόγραμμα πρωταθλήματος (31/10,1/11) και κυπέλλου (28/10, 4/11) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΤΕΤΑΡΤΗ 28/10  (ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ)

ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 14.45
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ-Α.Σ. ΠΡΟΜΑΧΟΙ

ΣΤΑΔΙΟ Κ. ΒΡΥΣΗΣ 14.45
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ. ΒΡΥΣΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΑΨΑΛΟΥ 14.45
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ

ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ 14.45
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 31/10

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 5η αγωνιστική

ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.00
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

ΠΕΛΛΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ

ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 15.00
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΚΑΛΗΣ 15.00
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΔΡΟΣΕΡΟΥ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00
ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ

ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΑΓΡΑ 15.00
ΑΣ ΑΓΡΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00
ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.00
ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ – ΝΕΟΣ ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ Κ. ΒΡΥΣΗΣ 15.00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/11

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 5η αγωνιστική

ΑΣΠΡΟΥ 15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΡΙΖΟΥ

ΑΨΑΛΟΥ 15.00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.00
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ

ΤΣΑΚΩΝ 15.00
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

Ν. ΜΥΛ/ΠΟΥ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.00
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ – ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ 15.00
ΠΑΟ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ ΚΑΡΑΤΖ. – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΑΘΥΡΩΝ 15.00
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 4/11 (ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ)

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 14.45
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου