Tuesday, 20 October, 2020

Το πρόγραμμα του Σαβ/κου (12-13/12) στην ΕΠΣ Πέλλας

Το πρόγραμμα του Σαβ/κου (12-13/12) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 12η αγωνιστική

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.00
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική

ΓΑΡΕΦΙΟΥ 15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ

ΚΑΛΗΣ 15.00
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ

ΒΟΡΕΙΝΟΥ 15.00
ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ – ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ

ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ

ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 15.00
Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 15.00
ΠΟΛΥΚΑΡ/ΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική

ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ

ΥΔΡΑΙΑΣ 15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΓΡΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική

ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00
ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ Κ. ΒΡΥΣΗΣ 15.00
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

ΡΑΧΩΝΑΣ 15.00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/12

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 12η αγωνιστική

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.00
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ

ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

ΠΕΛΛΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΑΨΑΛΟΥ 15.00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

ΑΣΠΡΟΥ 15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική

ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ 15.00
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.00
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.00
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΔΡΟΣΕΡΟΥ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ

ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική

ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ 15.00
ΠΑΟ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ ΚΑΡΑΤΖ. – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 15.00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική

ΠΕΤΡΙΑΣ 15.00
ΝΕΟΣ ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

Α. ΛΟΥΚΑ 15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου