Wednesday, 23 June, 2021

Το πρόγραμμα του Σαβ/κου (14-15/11) στην ΕΠΣ Πέλλας

Το πρόγραμμα του Σαβ/κου (14-15/11) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/11

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 7η αγωνιστική

ΠΕΛΛΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΡΙΖΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική

ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – Μ.Η ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ

ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.00
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

ΚΑΛΗΣ 15.00
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΓΑΡΕΦΙΟΥ 15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΤΣΑΚΩΝ 15.00
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ – ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική

ΔΡΟΣΕΡΟΥ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00
ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.00
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.00
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ – ΠΑΟ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ ΚΑΡΑΤΖ.

ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ

ΑΓΡΑ 15.00
ΑΣ ΑΓΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν Κ.ΒΡΥΣΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/11

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 7η αγωνιστική

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.00
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ

ΑΨΑΛΟΥ 15.00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.00
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική

ΒΟΡΕΙΝΟΥ 15.00
ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική

Ν. ΜΥΛ/ΠΟΥ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ

ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ 15.00
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 11.00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00
ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

ΛΙΠΑΡΟΥ 15.00
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου