Friday, 3 December, 2021

Το πρόγραμμα του Σαβ/κου (17-18/10) στην ΕΠΣ Πέλλας

Το πρόγραμμα του Σαβ/κου (17-18/10) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/10

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3η αγωνιστική

ΠΡΟΜΑΧΩΝ 16.30
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ – ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΑΡΝΙΣΣΑΣ 16.30
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΟΡΜΑΣ 16.30
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 16.30
ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ – ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ

ΚΑΛΗΣ 16.30
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΑΞΟΥ 16.30
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

ΑΡΣΕΝΙΟΥ 16.30
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΔΡΟΣΕΡΟΥ 16.30
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 16.30
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

ΥΔΡΑΙΑΣ 16.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.00
ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ

ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 16.00
ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ

ΛΙΠΑΡΟΥ 16.00
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/10

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΡΙΖΟΥ 16.30
ΔΟΞΑ ΡΙΖΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

ΑΣΠΡΟΥ 16.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 16.30
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΑΨΑΛΟΥ 16.30
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΡΙΖΑΡΙΟΥ 16.30
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 16.30
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ

ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 16.30
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

Ν. ΜΥΛ/ΠΟΥ 16.30
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ – ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 16.30
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.30
ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

ΔΩΡΟΘΕΑΣ 16.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 16.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΣ ΑΓΡΑΣ

ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ 15.00
ΠΑΟ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ ΚΑΡΑΤΖ. – ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

ΡΑΧΩΝΑΣ 16.00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ

ΑΘΥΡΩΝ 16.00
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου