Thursday, 24 September, 2020

Το πρόγραμμα του Σαβ/κου (19-20/12) στην ΕΠΣ Πέλλας

Το πρόγραμμα του Σαβ/κου (19-20/12) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/12

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 13η αγωνιστική

ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ – ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική

ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ

ΟΡΜΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – Μ. ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ

Ν. ΠΕΛΛΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική

ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ

ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 15.00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ

ΑΓΡΑ 15.00
ΑΣ ΑΓΡΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ Κ. ΒΡΥΣΗΣ 15.00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ

ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ – Π. ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/12

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 13η αγωνιστική

ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 15.00
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ

ΡΙΖΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΡΙΖΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική

ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 15.00
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ

ΑΓΡΑ 15.00
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 15.00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική

Ν. ΜΥΛ/ΠΟΥ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ

ΑΞΟΥ 15.00
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική

ΖΕΡΒΗΣ 15.00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΠΑΟ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ ΚΑΡΑΤΖ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική

ΠΕΤΡΙΑΣ 15.00
ΝΕΟΣ ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ – ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΛΙΠΑΡΟΥ 15.00
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ

ΑΘΥΡΩΝ 15.00
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου