Saturday, 31 October, 2020

Το πρόγραμμα του Σαβ/κου (28-29/11) στην ΕΠΣ Πέλλας

Το πρόγραμμα του Σαβ/κου (28-29/11) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/11

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 10η αγωνιστική

ΠΕΛΛΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.00
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική

ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΚΑΛΗΣ 15.00
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ

ΓΑΡΕΦΙΟΥ 15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

ΤΣΑΚΩΝ 15.00
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ – ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική

ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.00
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική

ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική

ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00
ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 15.00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ

ΠΕΤΡΙΑΣ 15.00
ΝΕΟΣ ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/11

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 10η αγωνιστική

ΑΨΑΛΟΥ 15.00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΑΣΠΡΟΥ 15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΡΙΖΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΡΙΖΟΥ – ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική

ΒΟΡΕΙΝΟΥ 15.00
ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ

ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 15.00
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ

ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 15.00
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική

Ν. ΜΥΛ/ΠΟΥ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ – ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.00
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ

ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ 15.00
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

Ν. ΠΕΛΛΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική

ΑΓΡΑ 15.00
ΑΣ ΑΓΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ

ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 15.00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΖΕΡΒΗΣ 15.00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ – ΠΑΟ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ ΚΑΡΑΤΖ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική

ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

Α. ΛΟΥΚΑ 11.00
ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου