Sunday, 25 October, 2020

Το πρόγραμμα του Σαβ/κου (5-6/12) στην ΕΠΣ Πέλλας

Το πρόγραμμα του Σαβ/κου (5-6/12) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/12

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 11η αγωνιστική

ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 15.00
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΔΟΞΑ ΡΙΖΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική

ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.00
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

ΑΞΟΥ 15.00
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ

ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ 15.00
ΠΑΟ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ ΚΑΡΑΤΖ. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΖΕΡΒΗΣ 15.00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ – ΑΣ ΑΓΡΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 15.00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ

ΡΑΧΩΝΑΣ 15.00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/12

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 11η αγωνιστική

ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.00
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική

ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

ΓΑΡΕΦΙΟΥ 15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ

ΤΣΑΚΩΝ 15.00
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 15.00
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ

ΑΓΡΑ 15.00
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΠΟΛΥΚ/ΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00
ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

ΔΡΟΣΕΡΟΥ 15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ – ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική

ΔΩΡΟΘΕΑΣ 11.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική

ΛΙΠΑΡΟΥ 11.00
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ – ΝΕΟΣ ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.00
ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου