Tuesday, 7 February, 2023
Τελευταίες Ειδήσεις

Live: Η εξέλιξη των αγώνων Κυριακής 01/04/2018 στην ΕΠΣ Πέλλας

Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων στα γήπεδα της Πέλλας σήμερα Κυριακή 1 Απριλίου.

Ακούστε ΖΩΝΤΑΝΑ στο Σέντρα Πέλλας web radio και στο Ράδιο Αλμωπία στους 97,1 fm, την εκπομπή «Σέντρα στα γήπεδα της Πέλλας».

Τα αποτελέσματα ανανεώνονται συνεχώς

Ώρα έναρξης: 16:30

Α1 Ερασιτεχνική (21η αγωνιστική)
ΑΣ Πρόμαχοι – Δόξα Μανδάλου
0-1 Σαββίδης 18′
0-2 Σαββίδης 80′
Διαιτητές: Καρατζάς, Μίλτσης, Πίλτσης
0-2
τελικό
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Δόξα Μελισσίου
0-1 Φωστηρόπουλος 15′
Διαιτητές: Κατεριάδης, Αδραμάνης, Τσαλκάνης
0-1
τελικό
Όλυμπος Αψάλου – Ακρίτας Σωσάνδρας
Διαιτητές: Γιάγκος, Μίσκος, Δαργινίδης
0-0
τελικό
Α’ Ερασιτεχνική – 1ος Όμιλος (21η αγωνιστική)
Άρης Νησίου – Θύελλα Σαρακηνών
0-1 Θωμάς Γιώργος 45′
1-1 Τσεγάνης 55′
Διαιτητές: Ταγκαλίδης, Κουπαράνη, Τσιγκόγλου
1-1
τελικό
Μέγας Αλέξανδρος Άρνισσας – Μέγας Αλέξανδρος Όρμας
Διαιτητές: Βαμβακάς Φ., Κεσίσογλου Κ., Κουκούλης Δ.
0-0
τελικό
Ευρωπός Φούστανης – Εθνικός Αριδαίας
0-1 Τουτουκτσής 45′
0-2 Θεοδωρίδης 70
Διαιτητές: Μπουρλούτσκι, Αποστολούδας, Σταμανίκη
0-2
τελικό
ΠΑΟ Κερασιάς – Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου
0-1 Κοκτσίδης 10′
0-2 Λιούγκας 15′
1-2 Τζαβέλλας 52′
2-2 Τζαβέλας 85′
Διαιτητές: Ατζαμιδάκης, Σαπουντζή, Χατζηπέγιος
2-2
τελικό
Α’ Ερασιτεχνική – 2ος Όμιλος (21η αγωνιστική)
Άρης Λιπαρού – Νίκη Αξού
1-0 Αστέρης 5′
1-1 Χατζηστεφάνου 12′
1-2 Δημητριάδης Μ. 17′
1-3 Δημητριάδης Μ. 26′
1-4 Πολατίδης 33′
1-5 Χατζηστεφάνου 39′
1-6 Χατζηστεφάνου 48′
2-6 πέναλτι 67′
2-7 Χατζηστεφάνου 85′
Διαιτητές: Παναγιωτίδης, Σιώνης Β., Σηπάκης Γ.
2-7
τελικό
Άρης Παλαιφύτου – Μέγας Αλέξανδρος Δροσερού
0-1 Πέντσης 37′
0-2 Μπάζδος 45′
0-3 Μπάζδος 61′
0-4 Σταμανίκης 65′
Διαιτητές: Αλατζάς, Δινάκης, Τυριακίδου
0-4
τελικό
Φίλιππος Σταυροδρομίου – Άρης Αμπελειών
0-1 Σιδώρης 18′
1-1 Χατζηβασιλειάδης 51′
Διαιτητές: Γιουματζίδης, Τσαλγίνη Χ., Καραγιάννης
1-1
τελικό
Β’ Ερασιτεχνική – 1ος Όμιλος (18η αγωνιστική)
Μακεδονικός Έδεσσας – Νέος Πυρσός Πετριάς
Διαιτητές: Λαμπρίδης, Λεμονίδης, Μιχαηλίδου
3-0 α.α
Β’ Ερασιτεχνική – 2ος Όμιλος (18η αγωνιστική)
Απόλλων Ραχώνας – ΠΑΟΚ Δυτικού
1-0 Αντωνιάδης Π. 15′
2-0 Ευθυμιάδης 22′
3-0 Ευθυμιάδης 28′
4-0 Αντωνιάδης Π. 35′
5-0 Ευθυμιάδης 41′
6-0 Κυργιρίδης 48′
7-0 Αρμάντο 70′
7-1 Ανδρεάδης 80′
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Αλμαλιώτης, Μητώνας
7-1
τελικό
ΠΑΟΚ Αραβησσού – Ηρακλής Αγίου Λουκά
1-0 Κενανόπουλος 55′
2-0 Νικολαΐδης 80′
3-0 Νικολαΐδης 83′
Διαιτητές: Τρυψιάνης, Μανωλάκης, Μιχαηλίδης
3-0
τελικό
Μέγας Αλέξανδρος Ν. Πέλλας – ΠΑΟΔ Δάφνης
1-0 Πανταζίδης 35′
2-0 Βουζαξάκης 60′
3-0 Αγγελάρης 65′
Διαιτητές: Κουκούλης Σ., Παροτσίδης, Αμαξοπούλου
3-0
τελικό
Νέα Τραπεζούντα Γιαννιτσών – Μακεδονικός Γιαννιτσών
Διαιτητές: Παντζαρτζής, Ζιώγλης, Κόλλιος
3-2
τελικό

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου