Tuesday, 7 February, 2023
Τελευταίες Ειδήσεις

Live: Η εξέλιξη των αγώνων της Κυριακής 25/03/2018 στην ΕΠΣ Πέλλας

Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων στα γήπεδα της Πέλλας σήμερα Κυριακή 25 Μαρτίου.

Ακούστε ΖΩΝΤΑΝΑ στο Σέντρα Πέλλας web radio και στο Ράδιο Αλμωπία στους 97,1 fm, την εκπομπή «Σέντρα στα γήπεδα της Πέλλας».

Τα αποτελέσματα ανανεώνονται συνεχώς

Ώρα έναρξης: 16:30

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 19η αγωνιστική
Δόξα Μανδάλου – Δόξα Μαυροβουνίου
0-1 Μπρέγκου (35′)
0-2 Γιαουρτζής (45+1′)
Κόκκινη Τόπιας (Μανδαλο) 85′
Κόκκινη Πίττας (Μαυροβούνιο) 85′
0-2
τελικο
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μέγας Αλέξανδρος Πέλλας
Αναγκαστική αλλαγή για τον Μ. Αλέξανδρο στο 33′
(Σιαμαντάς αντί του Σατρακάκη)
0-1 Γουστέρης (65′)
0-2 Κατσαμακτσής (73′)
1-2 Κατεριάδης (77′)
1-3 Μπρατσούδης (78′)
1-4 Γουστέρης (80′)
1-4
τελικο
Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 20η αγωνιστική
Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου – Μέγας Αλέξανδρος Άρνισσας
1-0 Λιούγκας (44′)
1-1 Θεοδώρου (50′)
2-1 Κοκτσίδης (65′)
3-1 Δίος (87′)
3-1
τελικό
Άρης Υδραίας – Πολυκαρπιακός Πολυκάρπης
1-0 Παπαδόπουλος (3′)
2-0 Καλπακίδης (35′)
3-0 Καλπακίδης (65′)
4-0 Μυταιόπουλος (90′)
4-0
τελικό
Ηρακλής Γαρεφίου – ΠΑΟ Κερασιάς
0-1 Μάντζιος (20′)
2-0 Μάντζιος (25′)
1-2 Μάρκου (50′)
2-2 Σίσκος (55′)
αποβολή Μάντζιος (65′)
2-3 Τζούλης (80′)
2-4 Πασσαλής (85′)
2-5 Πασσαλής (85′)
2-5
τελικό
Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 20η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Δαμιανού – Φίλιππος Γιαννιτσών
1-3 τελικό
Άρης Αθύρων – Μέγας Αλέξανδρος Αρσενίου
3-0 α.α
Άρης Αμπελειών – Άρης Παλαιφύτου
1-0 Σιδώρης (30′)
2-0 Σιδώρης (50′)
3-0 Παπαδόπουλος (55′)
4-0 Αρβανιτόπουλος (60′)
5-0 Σιδώρης (70′)
6-0 Σιδώρης (80′)
6-0
τελικό
Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
Αναγέννηση Δωροθέας – Μακεδονικός Έδεσσας
1-0 αυτογκόλ Σουλιώτης (35′)
1-1 Ρέντζια (60′)
2-1 Σωτ. Κόγιος (62′)
2-2 Γάτσης (68′)
3-2 Σωτ. Κόγιος (75′)
4-2 Κουρουκαφόπουλος (85′)
5-2 Σωτ. Κόγιος (87′)
5-2
τελικό
Δάφνη Παναγίτσας – Νίκη Βορεινού
1-0 Κόντας (25′)
2-0 Μισαηλίδης (35′)
3-0 Π. Πολατίδης (40′)
4-0 Τζήγκας (44′)
5-0 Ι. Πολατίδης (45′)
6-0 Ταρασίδης (65′)
7-0 Π. Πολατίδης (80′)
7-0
τελικό
Ένωση Τσάκων – Αστραπή Ζέρβης
0-1 Δάγγας (10′)
0-2 Γιαννακίδης (15′)
0-3 (20′)
1-3 Πέτσος (25′)
2-3 Πέτσος (30′)
2-4 Δάγγας (40′)
2-4
τελικό
Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
ΠΑΟΔ Δάφνης – Νέα Τραπεζούντα Γιαννιτσών
1-0 Γονατίδης (80′)
1-0
τελικό
Ηρακλής Αγίου Λουκά – Μακεδονικός Γιαννιτσών
1-0 Τζουματζάνης (22′)
2-0 Παπάζης (35′)
2-0
τελικό
ΠΑΟΚ Αραβησσού – Απόλλων Ραχώνας
1-0 Καρπάς (10′)
2-0 Στεργίου (15′)
2-1 Ευθυμιάδης
2-2 Ευθυμιάδης
2-3 Ευθυμιάδης
2-4 Κυργιρίδης
3-4 Κοπάτσης
4-4 Κιόσης
5-4 Κιόσης
5-4
τελικό
Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου