Tuesday, 7 February, 2023
Τελευταίες Ειδήσεις

Live: Η εξέλιξη των αγώνων του Σαββάτου 31/03/2018 στην ΕΠΣ Πέλλας

Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων στα γήπεδα της Πέλλας σήμερα Σάββατο 31 Μαρτίου.

Ακούστε ΖΩΝΤΑΝΑ στο Σέντρα Πέλλας web radio και στο Ράδιο Αλμωπία στους 97,1 fm, την εκπομπή «Σέντρα στα γήπεδα της Πέλλας».

Τα αποτελέσματα ανανεώνονται συνεχώς

Ώρα έναρξης: 16:30

Α1 Ερασιτεχνική (21η αγωνιστική)
Μέγας Αλέξανδρος Εσωβάλτων – Δόξα Μαυροβουνίου
0-1 Μπρέγκου 32′
0-2 Νάτσης 35′
0-3 Νάτσης 40′
1-3 Πάρδας 70′
2-3 Γκέλος 85′
Διαιτητές: Καρατζάς, Βασιλειάδης, Μιχαηλίδης
2-3
τελικό
Εθνικός Γιαννιτσών – Δόξα Εξαπλατάνου (16:00)
1-0 Κηλίκης 15′
2-0 Καμπάνης 75′
Διαιτητές: Βαμβακάς Φ., Μίλτσης, Μίσκος
2-0
τελικό
Απόλλων 1960 Κρύας Βρύσης – Μέγας Αλέξανδρος Πέλλας
1-0 Γαβριηλίδης 43′
85′ ακυρωθέν γκολ του Πλιόγκα (Μ.Α. Πέλλας) ως οφσάιντ
Διαιτητές: Ατζαμιδάκης, Τσιγκόγλου, Τσαλγίνη Χ.
1-0
τελικό
Α’ Ερασιτεχνική – 1ος Όμιλος (21η αγωνιστική)
Ελπίδα Έδεσσας – Δόξα Μεγαπλατάνου
1-0 Απάζογλου 65′
Διαιτητές: Γιάγκος, Κουκούλης Δ., Αμαξοπούλου
1-0
τελικό
Πολυκαρπιακός Πολυκάρπης – Ορφέας Ριζαρίου
0-1 Βάινας 37′
0-2 Μισχος 85′
Διαιτητές: Παναγιωτίδης, Κουκούλης Σ., Τυριακίδου
0-2
τελικό
Άρης Υδραίας – Ηρακλής Γαρεφίου
0-1 Σίσκος 80′
Διαιτητές: Ζιώγλης, Μιχάλογλου, Λεμονίδης
0-1
τελικό
Α’ Ερασιτεχνική – 2ος Όμιλος (21η αγωνιστική)
Φίλιππος Γιαννιτσών – Ποντιακή Νεολαία Κρύας Βρύσης
0-1 Γάτσος 5′
0-2 Μέμος 67′
Διαιτητές: Δεμερτζής Χ., Κουπαράνη, Σαπουντζή
0-2
τελικό
Άγιαξ Πέλλας – ΠΑΟΚ Δαμιανού
0-1 Βανγκέλι 20′
0-2 Καλπακιδης 30′
1-2 Τσαρτσαρακης 40′
1-3 Λαγομάτης 60′
1-4 Καλτσουνίδης 75′
Διαιτητές: Σηπάκης Γ., Τσαλκάνης, Μητώνας
1-4
τελικό
ΑΕΚ Καρυώτισσας – Άρης Αθύρων
1-0 Σωτηριάδης 35′
2-0 Σωτηριάδης 48′
2-1 Λογοθετίδης 62′
3-1 Πασσαλής 90′
Διαιτητές: Μπουρλούτσκι, Κόλλιος, Παροτσίδης 
3-1
τελικό
Β’ Ερασιτεχνική – 1ος Όμιλος (18η αγωνιστική)
Αστραπή Ζέρβης – Αστέρας Νεοχωρίου
0-1 Καραγιαννίδης 10′
0-2 Σίτογλου 20′
1-2 Δάγγας 40′
2-2 Δάγγας 65′
3-2 Δάγγας 75′
4-2 Δάγγας 89′
 Διαιτητές: Πίλτσης, Χατζηπέγιος, Ζανταρίδης
4-2
τελικό
Ένωση Τσάκων – Σκύδρα 2000 
1-0  Χρ. Πέτσος 10′
1-1 Μέρτσιος 25′
1-2 Μούτσα 27′
1-3 Καρασαββίδης 40′
1-4 Καρασαββίδης 47′
2-4 Χ. Πέτσος 70′
Διαιτητές: Λαμπρίδης, Αποστολούδας, Μιχαηλίδου
2-4
τελικό
Νίκη Βορεινού – Αναγέννηση Δωροθέας
0-1 Χ. Σταματιάδης 10′
0-2 Σωτ. Κόγιος 30′
0-3 Σωτ. Κόγιος 40′
1-3 Στεφανίδης 58′
1-4 Μάρκος Τόκος 70′
2-4 Κουκουλίδης 75′
3-4 Μάντσης 80′
4-4 Μάντσης με πέναλτι 87′
5-4 Πέικος 89′
Διαιτητές: Κατεριάδης, Κεσίσογλου Κ, Παντζαρτζής
5-4
τελικό
Δάφνη Παναγίτσας – Εθνικός Γραμματικού
1-0 Δόγκος 30′
2-0 Φανόπουλος 40′
3-0 Μισαηλίδης 47′
4-0 Τσιόπανος 55′
4-1 60′
4-2 80′
5-2 Τσιόπανος 82′
5-3 89′
Διαιτητές: Σίωνης Β., Αδραμάνης, Ροδίντσης
5-3
τελικό

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου