Tuesday, 19 January, 2021

Live: Η εξέλιξη των αγώνων της Κυριακής 18/03/2018 στην ΕΠΣ Πέλλας

Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων στα γήπεδα της Πέλλας σήμερα Κυριακή 18 Μαρτίου.

Ακούστε στο Σέντρα Πέλλας radio  στις 15:30 την εκπομπή για την αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΠΣ Πέλλας.

Ζωντανές συνδέσεις με το ματς Μέγας Αλέξανδρος Πέλλας -Νίκη Καλής (16:00)

Τα αποτελέσματα ανανεώνονται συνεχώς

Ώρα έναρξης 12:00  
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Δαμιανού – Ολυμπιακός Γαλατάδων
0-1 Χαραλαμπίδης (11′)
1-1 Νικολαΐδης (12′)
2-1 Λαγομάτης (57′)
3-1 Καλτσουνίδης (69′)
4-1 Δημτσούδης (71′)
5-1 Λαγομάτης (86′)
5-1
τελικό
Ποντιακή Νεολαία Κρύας Βρύσης – Μ. Αλέξανδρος Δροσερού
1-0 Γάτσος (57′)
1-0
τελικό
Αγιαξ Πέλλας – Άρης Αθύρων
0-1 Ριζόπουλος (18′)
0-2 Ριζόπουλος (38′)
0-3 Φώτης (42′)
0-4 Νέμτσας (45′)
0-5 Γεωργιάδης (70′)
0-6 Ριζόπουλος (73′)
0-7 Γεωργιάδης (78′)
0-8 Φώτης (88′)
0-8
τελικό
Άρης Λιπαρού – Άρης Αμπελειών
0-1 Σιδώρης (15′)
0-2 Δούμος (26)
0-3 Χατζημούσης αυτογκόλ (73′)
0-3
τελικό
Μ. Αλέξανδρος Αρσενίου – Φίλιππος Σταυροδρομίου
0-1 Ευαγγελίδης (4′)
0-2 Ευαγγελίδης (18′)
0-3 Κάτσε (26′)
0-4 Χατζηβασιλειαδης (33′)
0-5 Παπαδόπουλος (42′)
0-6 Παπαθανασιάδης (54′)
0-7 Παπαθανασιάδης (63′)
0-8 Μπόικος (70′)
0-9 Στεφάνου (80′)
0-9
τελικό
Άρης Παλαιφύτου – ΑΕΚ Καρυώτισσας
1-0 Γήσκιας (38′)
2-0 Χαζίδης (65′)
3-0 Μυστακίδης (76′)
3-1 Σγουρούδης (85′)
4-1 Αρτεμιάδης (87′)
4-1
τελικό
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
Μακεδονικός Έδεσσας – Δάφνη Παναγίτσας
1-0 Ρεντζια (47′)
2-0 Μπουρδάνης (70′)
2-0
τελικό
Νέος Πυρσός Πετριάς – Αστραπή Ζέρβης
0-1 Κιτσουκης (26′)
0-2 Δάγγας (49′)
1-2 Σαρίδης (69′)
1-2
τελικό
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
Ηρακλής Αγίου Λουκά – ΠΑΟΔ Δάφνης
0-0
τελικό
ΠΑΟΚ Δυτικού – ΠΑΟΚ Αραβησσού
0-1 Γιαλίδης (15′)
0-2 Καρπάς (22′)
0-3 Στεργίου (35′)
0-4 Κοπάτσης (49′)
0-5 Γκίοσης (57′)
0-6 Νικολαΐδης (73′)
0-6
τελικό
Μακεδονικός Γιαννιτσών – Απόλλων Ραχώνας
1-0 Καρπάτσης Γρ. (16′)
2-0 Καρατζόγλου (35′)
3-0 Καρπάτσης Ε. (60′)
3-0
τελικό
 

Ώρα έναρξης 16:00

 
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 18η αγωνιστική
Δόξα Εξαπλατάνου – Δόξα Μελισσίου 
0-1 Τουλγαρίδης (45′)
0-2 Τουλγαρίδης (70′)
0-2
τελικό
Ακρίτας Σωσάνδρας – Δόξα Μανδάλου
0-1 Καραδήμος (26′)
0-2 Τόπκας (45′)
1-2 Βακιάνης (65′)
1-3 Κουτρούμπαλος (69′)
1-4 Τσουλχάι (89′)
1-4
τελικό
Μ. Αλέξανδρος Πέλλας – Νίκη Καλής
1-0 Ρέικος (18′)
2-0 Πλιόγκας (20′)
2-1 Καρασαρλίδης (41′)
3-1 Μπρατσούδης (63′)
4-1 Μπουράκης (84′)
4-1
τελικό
Απόλλων 1960 Κρύας Βρύσης – ΑΣ Προμάχοι
0-0
τελικό
Όλυμπος Αψάλου – Αναγέννηση Γιαννιτσών
1-0 Παπαδόπουλος (88′)
1-0
τελικό
Εθνικός Γιαννιτσών – Μ. Αλέξανδρος Εσωβάλτων
1-0 Μπρατσέλης (9′)
2-0 Μπρατσέλης (14)
3-0 Παπαστεργίου (19′)
4-0 Παπαστεργίου (21′)
4-1 Ταουλάνης (42′)
5-1 Πέλκας (57′)
6-1 Πέλκας (67′)
7-1 Πανταζίδης (80′)
7-1
τελικό
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική
Εθνικός Αριδαίας – Ελπίδα Έδεσσας
0-1 Σουσάρι (70′)
0-1
τελικό
Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου – Μ. Αλέξανδρος Όρμας
0-1 Σπρίτος (30′)
0-2 Νούσης (90′)
0-2
τελικό
Ορφέας Ριζαρίου – Θύελλα Σαρακηνών
0-1 Μποζίνης (51′)
0-1
τελικό
Ηρακλής Γαρεφίου – Δόξα Μεγαπλατάνου
1-0 Μάρκου (10′)
1-1 Ελευθεριάδης (18′)
2-1 Σίσκος (26′)
2-2 Ελευθεριάδης (37′)
2-3 Ελευθεριάδης (51′)
2-4 Καιλάρης (62′)
2-4
τελικό
Άρης Υδραίας – Άρης Νησίου
0-1 Τσεγάνης (18′)
0-2 Μάρκου (28′)
0-3 Μπεσιος (32′)
0-4 Τσεγάνης (35′)
0-5 Γκινης (40′)
0-6 Αλεξανδρίδης (70′)
0-6
τελικό
Πολυκαρπιακός Πολυκάρπης – Μ. Αλέξανδρος Άρνισσας
0-1 Πασλαμούσκας με πέναλτι (27′)
0-2 Ολίδης (70′)
0-3 Μαρτίν (75′)
0-4 Καμπούρης (82′) πέναλτι
0-5 Μεταξάς (86′)
0-5
τελικό
ΠΑΟ Κερασιάς – Ευρωπός Φούστανης
1-0 Πασαλής (15’)
1-1 Καραδοσίδης (30′)
2-1 Μάντζιος (45′)
3-1 Λούσας (57′)
4-1 Μάντζιος  (75′) πέναλτι
5-1 Πασσαλής (90′)
5-1
τελικό
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική
Φίλιππος Γιαννιτσών – Νίκη Αξού
0-1 Δημητριάδης (22′) πέναλτι
1-1 Χατζηχρήστος (32′)
1-2 Δημητριάδης (61′)
2-2 Μωϋσίδης (67′)
2-3 Βασιλειάδης (69′)
2-4 Χατζηστεφάνου (89′)
3-4 Δεσποτόπουλος (91)
3-4
τελικό
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
Σκύδρα 2000 – Αναγέννηση Δωροθέας
0-1 Κόγιος (20′)
1-1 Χαραλαμπίδης (55′)
1-1
τελικό
Αστέρας Νεοχωρίου – Ένωση Τσάκων
1-0 Μαντζερίδης (3′)
2-0 Μαντζεριδης 65′)
2-1 Δούδης (76′)
3-1 Καραγιαννίδης  (83′)
3-1
τελικό
Νίκη Βορεινού – Εθνικός Γραμματικού
1-0 Τσεγνεσίδης (37′)
2-0 Στεφανίδης (75′)
3-0 Γλεργης (82′)
3-0
τελικό
Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου