Saturday, 16 November, 2019
Home / Αθλητικά / Ποδόσφαιρο / Α’ Πέλλας / Live: Η εξέλιξη των αγώνων του Σαββάτου 10/03/2018 στην ΕΠΣ Πέλλας

Live: Η εξέλιξη των αγώνων του Σαββάτου 10/03/2018 στην ΕΠΣ Πέλλας

Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων στα γήπεδα της Πέλλας σήμερα Σάββατο 10 Μαρτίου

Τα αποτελέσματα ανανεώνονται συνεχώς

Ώρα έναρξης: 16:00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 17η αγωνιστική

Δόξα Μαυροβουνίου – Ακρίτας Σωσάνδρας (5-0 τελικό)

1-0 Γκότσης (5′)

2-0 Ρέντζιας (17′)

3-0 Αποστολούδας (32′)

4-0 Καρυπίδης (76′)

5-0 Γιαουτζής (85′) 

Νίκη Καλής – Όλυμπος Αψάλου  (4-1 τελικό)

1-0 Γιακαμόζης (3′)

2-0 Καραγκιαούρης (13′) 

3-0 Πληκαδίτης (22′)

3-1 Καραμπατάκης (56′)

4-1 Γιακαμόζης (67′)

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική

Ελπίδα Έδεσσας – Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου (2-0 τελικό) 

1-0 Μπουζάκης (22′) 

2-0 Μουσολάρι (75′)

Εθνικός Αριδαίας – Ορφέας Ριζαρίου (0-6 τελικό)

0-1 Τσόρμπας (16′) 

0-2 Καραολάνης (30′)

0-3 Σαββαντόγλου (34′)

0-4 Μίσκος (47′) 

0-5 Γρηγοριάδης (88′)

0-6 Σαββαντόγλου (89′)

Μέγας Αλέξανδρος Όρμας – Ηρακλής Γαρεφίου (8-1 τελικό) 

1-0 Νούσης (7′) 

2-0 Κώνστας (19′)

3-0 Κώνστας (28′)

4-0 Δημητρίου (37′) 

5-0 Νούσης (50′)

6-0 Κώνστας (55′)

7-0 Νούσης (71′)

8-0 Μήνου (73′)

8-1 Μάρκου (90′)

Θύελλα Σαρακηνών – Άρης Υδραίας (5-0 τελικό)

1-0 Στογιάννης (15′) 

2-0 Τσόρμπας (21′) 

3-0 Γραικός (26′) 

4-0 Σαμαράς (35′)

5-0 Μποζίνης (44′) 

Άρης Νησίου – ΠΑΟ Κερασιάς (3-0 τελικό) 

1-0 Τσεγάνης (28′)

2-0 Τσεγάνης (54′)

3-0 Παπουλίδης (69′)

Μέγας Αλέξανδρος Άρνισσας – Ευρωπός Φούστανης (4-2 τελικό) 

1-0 Μεταξάς (5′)

2-0 Μάρτιν (9‘) 

3-0 Κωστίδης (13′)

4-0 Ολίδης (πέναλτι) (25′)

4-1 Δημητρίου (34′)

4-2 Καραμάλης (66′)

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική

Φίλιππος Γιαννιτσών – Μέγας Αλέξανδρος Δροσερού (4-2 τελικό) 

1-0 Χατζηχρήστος (8′)

2-0 Μωυσίδης (26′) 

2-1 Σταμανίκης (42′)

2-2 αυτογκόλ (51′)

3-2 Χατζηχρήστος (70′)

4-2 Μωυσίδης (82′) 

Νίκη Αξού – Άρης Αμπελειών (0-0 τελικό) 

ΠΑΟΚ Δαμιανού – Φίλιππος Σταυροδρομίου (0-1 τελικό)

0-1 Ευαγγελίδης (27′)

Ποντιακή Νεολαία Κρύας Βρύσης – ΑΕΚ Καρυώτισσας (3-1 τελικό) 

0-1 Πασαλής (19′) 

1-1 Γάτσος (65′)

2-1 Γάτσος (78′)

3-1 Ελευθερίου (90′)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 15η αγωνιστική

Αστραπή Ζέρβης – Αναγέννηση Δωροθέας (1-6 τελικό)

0-1 Γκολγκέκα (9′) 

0-2 Κόγιος (33′)

1-2 Κιστούκης (37′)

1-3 Κόγιος (44′)

1-4 Κόγιος (71′) 

1-5 Κόγιος (86′)

1-6 Κόγιος (90′)

Εθνικός Γραμματικού – Μακεδονικός Έδεσσας (1-2 τελικό)

0-1 Καλογιάννης (41′) 

0-2 Καλογιάννης (66′)

1-2 Καρυπίδης (69′)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 15η αγωνιστική

ΠΑΟΚ Πατριαρχείο Γιαννιτσών – Ηρακλής Αγίου Λουκά (1-1 τελικό)

0-1 Τσαλικίδης (24′)

1-1 Λαζαρίδης (81′)

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου

Leave a Reply

Your email address will not be published.

6 + sixteen =