Sunday, 12 July, 2020

Live: Η εξέλιξη των αγώνων της Κυριακής 29/04/2018 στην ΕΠΣ Πέλλας

Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων στα γήπεδα της Πέλλας σήμερα Κυριακή 29 Απριλίου.

Ακούστε ζωντανά τον αγώνα Δόξα Μαυροβουνίου – Δόξα Μελισσίου αποκλειστικά από το Σέντρα Πέλλας radio και σε αναμετάδοση από το Ράδιο Αλμωπία 97,1 fm.

Τα αποτελέσματα ανανεώνονται συνεχώς, για ανανέωση πατήστε ΕΔΩ

Ώρα έναρξης: 17:00

Α1 Ερασιτεχνική (25η αγωνιστική)
Δόξα Μαυροβουνίου – Δόξα Μελισσίου 
1-0 Καπουσούζης 9′
Διαιτητές: Γιουματζίδης, Μίλτσης, Τετραγώνης
1-0
τελικό
Δόξα Εξαπλατάνου – Δόξα Μανδάλου
0-1 Μπουρνάζης 3′
0-2 Τσιλογλανίδης 8′
0-3 Μπουρνάζης 30′
0-4 Τσιλογλανίδης 55′
0-5 Τσουλχάι 80′
Διαιτητές: Κατεριάδης, Δεμερτζής Ν., Αρέστης
0-5
τελικό
Όλυμπος Αψάλου – Μέγας Αλέξανδρος Εσωβάλτων
0-1 Ντόνας Κ. 90′
Διαιτητές: Ζγουρός, Κουκούλης Δ., Σηπάκης Γ.
0-1
τελικό
Απόλλων 1960 Κρύας Βρύσης – Αναγέννηση Γιαννιτσών
1-0 Καλφούτζος 30′ 
2-0 Σκαπέρδας 37′
2-1 Λαζαρίδης 51′
3-1 Παπαδόπουλος 72′
4-1 Αντωνιάδης 80′
Διαιτητές: Αργυρός, Σίπκας Ι., Σαπουντζή
4-1
τελικό
Μέγας Αλέξανδρος Πέλλας – ΑΣ Προμάχοι
0-1 Καλογιάννης 22′
1-1 Ρέκκος 42′
2-1 Ρέκκος 44′ 
3-1 Τοπάλης 65′
3-2 Νάνος Γ. 70′
4-2 Κατσαμακτσής 85′
5-2 Γουστέρης 90′
Διαιτητές: Μπουρλούτσκι, Μιχάλογλου, Παροτσίδης
5-2
τελικό
Ακρίτας Σωσάνδας – Νίκη Καλής
0-1 Τσανίδης 10′
1-1 Καραγιαννίδης 20′
2-1 Καραγιαννίδης 44′
2-2 Μαυρόπουλος 60′
2-3 Μαυρόπουλος 72′
3-3 Καραγιαννίδης 88′
4-3 Καραγιαννίδης (πέναλτι) 90+3′
Διαιτητές: Μαυρίδης, Μανωλάκης, Καραγιάννης
4-3
τελικό
Α’ Ερασιτεχνική – 1ος Όμιλος (25η αγωνιστική)
Ελπίδα Έδεσσας – ΠΑΟ Κερασιάς
1-0 Τσάτσε 8′
2-0 Τσάτσε 11′
2-1 Τζούλης 50′
2-2 Μάντζιος 78′
Διαιτητές: Κωνσταντινίδης, Πίλτσης, Τρυψιάνης
2-2
τελικό
Ηρακλής Γαρεφίου – Άρης Νησίου 
0-1 Γκίνης 12′
0-2 Τσακώνης 13′
0-3 Ταρπάνης 35′
Διαιτητές: Αλατζάς, Τσαλγίνη Χ., Αμαξοπούλου
1-4
τελικό
Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου – Θύελλα Σαρακηνών
0-1 Θωμάς 60′
0-2 Νάνος 82′
0-3 Μπαγκής 88′
Διαιτητές: Καρυπίδης, Δαργινίδης, Μιχαηλίδου
0-3
τελικό
Α’ Ερασιτεχνική – 2ος Όμιλος (25η αγωνιστική)
Φίλιππος Σταυροδρομίου – Άρης Λιπαρού
1-0 Χατζηβασιλειάδης 10′
2-0 75′
2-1 85′
Διαιτητές: Ταγκαλίδης, Τσιγκόγλου, Κεσίσογλου Κ.
2-1
τελικό
Άρης Αμπελειών – Άγιαξ Πέλλας
1-0 Σιδώρης 20′
2-0 Παπαδόπουλος 50′
3-0 Μαραντίδης 60′
4-0 Σιδώρης 85′
Διαιτητές: Σιώνης Β., Παπαδόπουλος Κ., Μητώνας
4-0
τελικό
Άρης Αθύρων – Ποντιακή Νεολαία Κρύας Βρύσης
0-1 Γάτσος 85′
Διαιτητές: Ραμπούσης, Γιάγκος, Ατζαμιδάκης
0-1
τελικό
Μέγας Αλέξανδρος Δροσερού – ΠΑΟΚ Δαμιανού 
1-0 Μπάσδος Μ. 15′
1-1 Βαγγέλι 40′
1-2 Βαγγέλι 60′
1-3
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Παντζαρτζής, Παπαδόπουλος Η.
3-3
τελικό
Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου