Tuesday, 1 December, 2020
Τελευταίες Ειδήσεις

Χάντμπολ: Πρόγραμμα και Διαιτητές (24-25/3/2018)

Αγωνιστική δράση και αυτό το Σαββατοκύριακο στα γήπεδα όλων των κατηγοριών

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο 24 Μαρτίου 2018

Handball Premier (20η αγωνιστική)

Κραχτίδης 17:00 (ΕΡΤ3): Χιλιώτης ΓΣ Δράμα 1986- ΑΣΕ Δούκα (Ουζούνης- Παρασκευούδης, Χατζηγεωργίου)

ΔΑΚ Βικέλας 18:00: Φίλιππος Βέροιας- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Θεοδοσάκης)

ΔΑΚ Έδεσσας 18:00: Αερωπός Έδεσσας- ΧΑΝΘ (Δελόγλου- Θεοδοσίου, Παρτεμιάν)

Καματερού 18:00: ΓΑΣ Καματερού- ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV (Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Μεϊμαρίδης)

Νέας Κίου 19:00: Διομήδης Άργους- Πανελλήνιος (Καραπάνος- Αβράμης, Δημάκης)

Α2 Ανδρών (17η αγωνιστική)

ΔΑΚ Άρτας 18:00: Πρωτέας Άρτας- Μακεδονικός (Λινάρδος- Νικολαϊδης)

ΔΑΚ Νάουσας 18:00: Ζαφειράκης Νάουσας- Αρχέλαος Κατερίνης (Στεφανίδης- Μαυρίδης)

Α2 Ανδρών (19η αγωνιστική)

Βόλου 18:00: Αγριά Βόλου Κένταυρος- ΕΣΝ Βριλησσίων (Μπουγιάκας- Καζαντζίδης)

Ιωνικού 19:00: Ιωνικός ΝΦ- Ποσειδών Λουτρακίου (Τσάκωνας- Τόλιος)

Πάτρας 19:30: Ακαδημία Πάτρας- ΑΟ Νηρεύς (Κουτσός- Ψύλλος)

ΔΓ Νίκαιας 20:30: Άρης Νίκαιας – Έσπερος Καλλιθέας (Βήτας- Σκλαβενίτης)

Β’ Ανδρών (11η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κοζάνης 15:00: ΑΟ Κοζάνης- ΑΟ Ιωαννίνων (Τέμης- Γιάννου)

Σπίτι του Χάντμπολ 18:00: Άρης Θεσσαλονίκης- Απόλλων Καλαμαριάς (Γράψας- Κυριακού)

Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική)

Κέρκυρας 14:0: Φαίακας Κέρκυρας- ΑΨΛ ΟΦΧ Ιωαννίνων (Αναστασίου- Πήτας)

Μπαράζ Εφήβων

Φιλίππειο 19:30: Φοίβος Συκεών- ΑΟ Κοζάνης (Γρηγοριάδης- Τομίδης)

Μπαράζ Νεανίδων

Φιλίππειο 16:00: Απόλλων Σταυρούπολης- Εθνικός Κοζάνης (Γρηγοριάδης- Τομίδης)

Φιλίππειο 18:00: ΑΕΣΧ Πυλαίας- Φιλώτας Φλώρινας (Γρηγοριάδης-Τομίδης)

Κυριακή 25 Μαρτίου 2018

Α2 Ανδρών (17η αγωνιστική)

Αλεξανδρούπολης 18:00: Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- Αρίων Πτολεμαΐδας (Σαπανίδης- Ηλιάδης)

Σπίτι του Χάντμπολ 18:00: ΑΕΣΧ Πυλαίας- Φαίακας Κέρκυρας (Τζαφερόπουλος- Θεοδοσίου, Θεοδοσάκης)

ΔΑΚ Κιλκίς 20:00: ΓΑΣ Κιλκίς- Αλέξανδρος Αξιούπολης (Νάσκος- Χαρίτσος)

Α2 Ανδρών (19η αγωνιστική)

Νέας Ιωνίας 16:00: ΟΦΝ Ιωνίας- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (Φωκίτης- Ψύλλος)

Μπαράζ Εφήβων

Πάτρας 18:00: Άρης Νίκαιας- Διομήδης Άργους (Βήτας- Σκλαβενίτης)

*Ο ΓΣ Άρτας «Άνω Πόλη» παραιτήθηκε εγγράφως από τον αγώνα κόντρα στον ΑΟΑ Καστοριάς (Β΄Εθνική)

*Η αναμέτρηση Αίαντας Μυτιλήνης- ΑΟ Πολιχνίτου (Β’ Ανδρών) αναβλήθηκε

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου