Η 37η Πανελλήνια Συγκέντρωση Μοτοσικλετιστών, θα πραγματοποιηθεί στη Λίμνη Κοκκινογείων του Δήμου Προσοτσάνης Δράμας.
Η Πανελλήνια Συγκέντρωση Μοτοσικλετιστών πραγματοποιείται κάθε χρόνο σε διαφορετικό σημείο της Ελλάδος, φέτος όπως και το 2015 επιλέχτηκε η λίμνη Κοκκινογείων, του Δήμου Προσοτσάνης. Η 37η συγκέντρωση θα πραγματοποιηθεί από τις 23 Μαΐου έως 28 Μαΐου και αναμένετε να επισκεφτούν το Δήμο Προσοτσάνης χιλιάδες μοτοσυκλετιστές από όλη την Ελλάδα.
Η ΠΣΜ δημιουργήθηκε πριν από 36 χρόνια από τη ΛΕΜΟΤ και συνεχίζεται να διοργανώνεται από την ΜΟΤΟΕ. Είναι ο πολυπληθέστερος και μακροβιότερος συλλογικός θεσμός των μοτοσικλετιστών με σκοπό τη σύσφιξη των σχέσεων των μοτοσικλετιστών, τη γνωριμία και την ανταλλαγή απόψεων, την προώθηση του υγιούς μοτοσικλετισμού.
![](https://logospellas.gr/wp-content/uploads/2018/04/motosikletisttes-660x330.jpg)
37η Πανελλήνια Συγκέντρωση Μοτοσυκλετιστών
Μοιραστείτε με τους φίλους σας