Friday, 30 October, 2020

ΕΣΠΕΜ: Αποτελέσματα σε όλες τις κατηγορίες-Βαθμολογίες

ΕΣΠΕΜ: Αποτελέσματα σε όλες τις κατηγορίες-Βαθμολογίες
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Π.Ο. ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – Α.Π.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
(ΣΕΤ:25-21,25-17,25-22)
Μ.Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – Γ.Α.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0
(ΣΕΤ: 25-19,25-17,25-19)
Ε.Γ.Σ. ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
(ΣΕΤ:13-25,20-25,17-25)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ Ν3 Ν2 Η1 Η0 ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ

1.ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2 2 – – – – 6-1 6

2.ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 2 1 1 – – – 6-2 5

3.ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 2 1 – – 1 – 3-3 3

4.ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 2 1 – – 1 – 4-3 3

5.ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 2 – – 1 1 – 2-6 1
6.ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 – – – 2 – 0-6 0
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 08 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ – ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Π.Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – Γ.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
(ΣΕΤ: 25-23,25-23,25-16)

Γ.Α.Σ. ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
(ΣΕΤ:12-25,18-25,24-26)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – Γ.Α.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1-3
(ΣΕΤ:23-25,11-25,25-20,18-25)
Γ.Σ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ – Γ.Α.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
(ΣΕΤ:14-25,17-25,17-25)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ Ν3 Ν2 Η1 Η0 ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ
1.ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 7 7 – – – – 21-0 21
2.ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 7 5 1 – 1 – 18-8 17
3.ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 7 5 – 1 1 – 17-8 16
4.ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 7 4 – – 3 – 13-10 12

5.ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 7 3 – – 4 – 10-13 9

6.ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 7 1 1 – 5 – 7-17 5

7.ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 7 – 1 – 6 – 5-20 2

8.ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 7 – – 2 5 – 6-21 2

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020-ΑΡΧΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΓΥΡΟΥ

ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Φ.Σ.Φ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Φ.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΣΕΤ:

Μ.Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – Α.Π.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
(ΣΕΤ:25-12,25-14,25-20)

A.O.Π. ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1-3
(ΣΕΤ:19-25,25-21,25,23,25-18)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ Ν3 Ν2 Η1 Η0 ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ

1.ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 5 5 – – – – 15-1 15

2.ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 5 2 2 – 1 – 12-7 10

3.ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 5 3 – 1 1 – 12-9 10

4.ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 5 1 – 1 3 – 7-12 4

5.ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 5 1 – – 4 – 4-13 3

6.ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 5 1 – – 4 – 5-13 3

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΦΕΡΒΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΑΡΧΗ Β ΓΥΡΟΥ

ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑ ΣΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΑ
ΑΓΟΡΙΑ Κ18 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Γ.Α.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Α.Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0
(ΣΕΤ:25-10,25-7,25-6)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ Ν3 Ν2 Η1 Η0 ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ

1.ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 4 3 1 – – – 12-3 11

2.ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3 2 – 1 – – 8-3 7

3.ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4 2 – – 1 1 7-6 6

4.ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 5 – – – 5 – 0-15 0

5.ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – – – – – – – ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΡΕΠΟ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΑ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Α ΟΜΙΛΟΣ 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Π.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Γ.Α.Σ. ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
(ΣΕΤ:25-15,25-23,26-24)
Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Γ.Α.Σ. ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0
(ΣΕΤ:25-11,25-10,25-6)
Α.Ο. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ2 3-1
(ΣΕΤ:18-25,25-20,25-14,25-13)
Α.Σ.Π. ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – Γ.Α.Σ. ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2-3
(ΣΕΤ:16- 25,25-23,25-22,23-25,13-15)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ Ν3 Ν2 Η1 Η0 ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ
1.ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 15 15 – – – – 45-0 45
2.ΑΟ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 16 13 – 1 2 – 41-13 40
3.ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 15 8 1 2 4 – 32-24 28
4.ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 15 8 1 – 6 – 30-22 26
5.ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 15 7 2 – 6 – 29-24 25
6.ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 15 4 2 1 8 – 24-31 17

7.ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 15 2 2 3 8 – 18-37 13

8.ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 15 3 – 1 11 – 12-36 10

9.ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 15 – – – 15 – 1-45 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 08 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΟΜΙΛΟΥ

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 – ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ – ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΡΕΠΟ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΑ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Β ΟΜΙΛΟΣ 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Π.Ο. ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
(ΣΕΤ:19-25,11-25,17-25)

Α.Π.Ο. ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – Ε.Γ.Σ. ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0-3
(ΣΕΤ:19-25,22-25,18-25)
Φ.Ο. ΑΡΙΔΑΙΑΣ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
(ΣΕΤ:14-25,6-25,8-25)
A.O.Π. ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Φ.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
(ΣΕΤ:25-16,25-9,25-18)
Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – Γ.Α.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0
(ΣΕΤ:25-19,25-17,25-19)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ Ν3 Ν2 Η1 Η0 ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ

1.ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 16 11 4 1 – – 47-12 42

2.ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 15 13 – 2 – – 43-7 41

3.ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15 11 1 1 2 – 39-12 36

4.ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 15 9 2 – 7 – 29-23 25

5.ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15 7 1 1 6 – 26-24 24

6.ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 15 6 – 1 8 – 21-29 19

7.ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 15 3 – 2 10 – 15-36 11

8.ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 15 2 – – 13 – 7-36 6

9.ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 15 – – – 15 – 0-45 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 08 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΟΜΙΛΟΥ
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΩΝ – ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣΑ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 13:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΑ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 Γ ΟΜΙΛΟΣ 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – Γ.Σ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
(ΣΕΤ:27-25,26-24,25-20)

Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Γ.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
(ΣΕΤ:15-25,13-25,27,25,24-26)

Α.Σ. ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ – Α.Σ. ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ – ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 0-3
(ΣΕΤ:15-25,19-25,11-25)

Φ.Σ. ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ – Φ.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
(ΣΕΤ:12-25,18-25,19-25)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ Ν3 Ν2 Η1 Η0 ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ

1.ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 15 13 2 – – – 45-5 43

2.ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 15 12 1 1 1 – 42-9 39

3.ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 15 9 1 1 4 – 33-17 30

4.ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 15 8 1 1 5 – 30-22 27

5.ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 15 7 1 3 4 – 32-27 26

6.ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 15 5 1 – 9 – 18-31 17

7.ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 15 5 – – 10 – 18-32 15

8.ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 16 1 – 1 14 – 9-45 4

9.ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 15 1 – – 14 – 4-43 3

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΟΜΙΛΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 08 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΡΕΠΟ ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΑ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Α ΟΜΙΛΟΣ 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Γ.Α.Σ. ΜΕΛΙΚΗΣ – Μ.Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
(ΣΕΤ:25-17,25-23,25-9)

Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 – Γ.Α.Σ. ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
(ΣΕΤ:10-25,20-25,18-25)

Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Α.Σ.Π. ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
(ΣΕΤ:25-3,25-8,25-13)

Γ.Α.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 – Α.Π.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
(ΣΕΤ:25-9,25-12,25-14)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ Ν3 Ν2 Η1 Η0 ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ

1.ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 8 6 2 – – – 24-5 22

2.ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 9 7 – – 2 – 21-9 21

3.ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 9 6 – – 3 – 21-13 18

4.ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 9 3 3 1 2 – 20-16 16

5.ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 9 4 1 1 3 – 18-14 15

6.ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 9 3 – 2 4 – 14-19 11

7.ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 9 3 – 1 5 – 14-19 10

8.ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 9 2 – 1 6 – 11-23 7

9.ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 9 – – – 9 – 2-27 0

10.ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10 – – – 10 – 1-30 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11η
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 – ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 2
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 10:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΑ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Β ΟΜΙΛΟΣ 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Π.Ο. ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – Π.Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2-3
(ΣΕΤ:25-11,25-18,22-25,17-25,4-15)

Α.Π.Ο. ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-1
(ΣΕΤ: 25-20, 21-25, 25-19,25-18)

Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – Φ.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 1-3
(ΣΕΤ:26-24,22-25,17-25,23-25)

A.O.Π. ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Π.Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2-3
(ΣΕΤ:25-19,23-25,23-25,25-23,10-15)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ – Γ.Α.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-3
(ΣΕΤ:19-25,20-25,19-25)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ Ν3 Ν2 Η1 Η0 ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ

1.ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10 10 – – – – 30-0 30

2.ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10 7 – 1 2 – 24-11 22

3.ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 10 6 1 1 2 – 24-11 21

4.ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 9 6 1 – 2 – 22-11 20

5.ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 10 5 1 1 3 – 20-16 18

6.ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 10 5 1 – 4 – 20-16 17
7.ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 9 2 – 1 6 – 11-22 7
8.ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 10 2 – 1 7 – 8-25 7
9.ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 10 1 1 – 8 – 8-26 5
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11η
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου