Wednesday, 23 September, 2020

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (21-22/3) στην ΕΠΣ Πέλλας

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (21-22/3) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/3

ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ  15.30
ΦΟΥΣΤΑΝΗ – ΝΗΣΙ   Α1ος
ΓΙΑΝΓΚΟΣ    ΔΕΛΛΙΟΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΡΝΙΣΣΑΣ  15.30
ΑΡΝΙΣΣΑ – ΟΡΜΑ   Α1ος
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ    ΑΡΕΣΤΗΣ

Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ  15.30
Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ – ΑΡΣΕΝΙ   Α2ος
ΜΑΥΡΙΔΗΣ   ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ   ΜΗΤΡΟΥ

ΚΑΛΗΣ  15.30
ΚΑΛΗ – ΕΣΩΒΑΛΤΑ   Α2ος
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ   ΣΙΠΚΑΣ Σ.  ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ

ΑΘΥΡΩΝ  15.30
ΑΘΥΡΑ – ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ   Α2ος
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ   ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ   ΚΟΓΙΟΣ

Π.ΗΛΙΑ  15.30
Π.ΗΛΙΑΣ – ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ   Α2ος
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ   ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Α.   ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ

ΑΞΟΥ   15.30
ΑΞΟΣ – ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ   Α2ος
ΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΣΛΑΤΙΝΤΣΗΣ   ΓΑΤΣΟΣ

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ  15.30
ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ – ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ  Α2ος
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ.    ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ   ΤΣΙΠΑΣ Δ.

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ   15.30
ΜΕΛΙΣΣΙ – Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ   Α2ος
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ  ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ.   ΖΙΩΓΛΗΣ

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ   15.30
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ – ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ   Α2ος
ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ    ΠΙΛΤΣΗΣ      ΤΣΑΛΓΙΝΗ Χ.

ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ   15.30
ΣΩΣΑΝΔΡΑ – ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ  Β1
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ.   ΜΙΣΚΟΣ    ΣΙΩΝΗΣ Α.

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/3

ΡΙΖΟΥ  15.30
ΡΙΖΟ – ΜΑΝΔΑΛΟ   Α1
ΠΑΣΛΑΜΟΥΣΚΑΣ   ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ   15.30
ΕΘΝΙΚΟΣ Γ – ΑΛΜΩΠΟΣ  Α1
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ  ΑΛΑΤΖΑΣ   ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ.

Ν.ΠΕΛΛΑΣ    15.30
Ν.ΠΕΛΛΑ – ΑΣΠΡΟ   Α1
ΜΑΥΡΙΔΗΣ   ΣΙΠΚΑΣ Σ.    ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ    15.30
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΨΑΛΟΣ Α1
ΓΙΑΛΑΜΟΥΙΔΗΣ   ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ.   ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ

ΡΙΖΑΡΙΟΥ    15.30
ΡΙΖΑΡΙ – ΠΕΛΛΑ Α1
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ.   ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ   ΑΡΕΣΤΗΣ

ΑΨΑΛΟΥ   15.30
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ – ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ   Α1
ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ

ΒΟΡΕΙΝΟΥ  15.30
ΒΟΡΕΙΝΟ – ΛΟΥΤΡΑΚΙ  Α1ος
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ.  ΣΚΟΥΛΗΣ   ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ

ΥΔΡΑΙΑΣ    15.30
ΥΔΡΑΙΑ – ΤΣΑΚΟΙ   Α1ος
ΑΡΓΥΡΟΣ   ΣΙΠΚΑΣ Ι.   ΚΥΡΟΥ

ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ   15.30
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ – ΠΡΟΜΑΧΟΙ  Α1ος
ΓΙΑΝΚΟΣ   ΔΕΛΛΙΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ  15.30
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ – ΚΕΡΑΣΙΑ   Α1ος
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ   ΜΗΤΡΟΥ   ΜΗΤΩΝΑΣ

ΙΔΑΣ   15.30
ΙΔΑ – ΔΩΡΟΘΕΑ  Α1ος
ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ   ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Α.    ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.30
ΜΕΣΗΜΕΡΙ – ΦΛΑΜΟΥΡΙΑ  Β1
ΜΙΣΚΟΣ   ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ    ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ

ΞΙΦΙΑΝΗΣ    15.30
ΞΙΦΙΑΝΗ – ΝΕΟΧΩΡΙ       Β1
ΤΣΙΠΑΣ Β.   ΠΕΡΔΙΚΑΣ    ΣΙΩΝΗ Μ

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ   15.30
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ – ΘΕΟΔΩΡΑΚΙ    Β1
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ.   ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ   ΤΣΑΛΓΙΝΗ Γ.

ΖΕΡΒΗΣ 15.30
ΖΕΡΒΗ – ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ  Β1
ΖΙΩΓΛΗΣ    ΠΙΛΤΣΗΣ   ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 15.30
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε.    Β1
ΒΛΑΔΙΚΑΣ   ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ   ΚΛΑΤΖΙΔΟΥ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου