Saturday, 19 September, 2020

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (4-5/4) στην ΕΠΣ Πέλλας

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (4-5/4) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/4

ΜΑΝΔΑΛΟΥ  16.30
ΜΑΝΔΑΛΟ – ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ   Α1
ΓΕΩΡΓΙΟΥ    ΣΙΠΚΑΣ  Ι.   ΔΙΝΑΚΗΣ

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ   16.30
ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΠΡΟΜΑΧΟΙ   Α1ος
ΦΩΤΙΑΣ   ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ     ΖΙΩΓΛΗΣ

ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ  16.30
ΦΟΥΣΤΑΝΗ – ΚΕΡΑΣΙΑ   Α1ος
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ.   ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ   ΑΛΑΤΖΑΣ

ΒΟΡΕΙΝΟΥ   16.30
ΒΟΡΕΙΝΟ – ΔΩΡΟΘΕΑ  Α1ος
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ.   ΖΓΟΥΡΟΣ   ΠΕΡΔΙΚΑΣ

ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ  16.30
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ – ΟΡΜΑ  Α1ος
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ   ΣΚΟΥΛΗΣ    ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ

ΑΡΣΕΝΙΟΥ  16.30
ΑΡΣΕΝΙ – ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ    Α2ος
ΓΙΑΓΚΟΣ    ΔΕΛΛΙΟΣ    ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν.

ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ  16.30
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ – ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ   Α2ος
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ   ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ

ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ   16.30
ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ – ΕΣΩΒΑΛΤΑ   Α2ος
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ   ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ    ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Α.

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ   16.30
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ – ΚΑΛΗ   Α2ος
ΤΣΙΠΑΣ Δ.   ΜΗΤΡΟΥ   ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   16.30
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ  Β1
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ   ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ   ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ

ΞΙΦΙΑΝΗΣ    16.30
ΞΙΦΙΑΝΗ – ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ    Β1
ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ  ΜΑΥΡΙΔΗΣ   ΚΟΓΙΟΣ

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ   16.30
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ- ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ   Β1
ΑΡΕΣΤΗΣ  ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ   ΜΗΤΩΝΑΣ

ΖΕΡΒΗΣ 16.30
ΖΕΡΒΗ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε   Β1
ΜΙΣΚΟΣ   ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ   ΚΛΑΤΖΙΔΟΥ

ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ   16.30
ΣΩΣΑΝΔΡΑ – ΑΓΡΑΣ   Β1
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΓΑΤΣΟΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/4                                                                     

Ν.ΠΕΛΛΑΣ  16.30
Ν.ΠΕΛΛΑ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ  Α1
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΛΑΤΖΑΣ

Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ   16.30
ΕΘΝΙΚΟΣ Γ – ΡΙΖΑΡΙ   Α1
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ    ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ.   ΚΥΡΟΥ

ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ   16.30
ΑΛΜΩΠΟΣ – Κ.ΒΡΥΣΗ  Α1
ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗΣ     ΣΙΠΚΑΣ Ι.   ΔΕΛΛΙΟΣ

ΑΨΑΛΟΥ  16.30
ΑΨΑΛΟΣ – ΠΕΛΛΑ   Α1
ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ    ΖΓΟΥΡΟΣ   ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ

ΤΣΑΚΩΝ   16.30
ΤΣΑΚΟΙ – ΝΗΣΙ   Α1ος
ΓΙΑΓΚΟΣ   ΖΙΩΓΛΗΣ     ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ

ΑΡΝΙΣΣΑΣ  16.30
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ – ΑΡΝΙΣΣΑ   Α1ος
ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ    ΣΚΟΥΛΗΣ    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ

ΙΔΑΣ  16.30
ΙΔΑ – ΓΑΡΕΦΙ   Α1ος
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ   ΜΙΣΚΟΣ   ΜΗΤΡΟΥ

Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ   16.30
Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ – Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ   Α2ος
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ   ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ   ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ  16.30
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ – ΑΘΥΡΑ Α2ος
ΜΑΥΡΙΔΗΣ   ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν.   ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ  16.30
ΜΕΛΙΣΣΙ – Π.ΗΛΙΑΣ   Α2ος
ΤΣΙΠΑΣ  Δ.   ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ   ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ.

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ   16.30
ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ – ΑΞΟΣ   Α2ος
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ  ΠΕΡΔΙΚΑΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου