Friday, 14 August, 2020

Πρόγραμμα παιδικών αγώνων 1-8 Απριλίου στην ΕΠΣ Πέλλας

Πρόγραμμα παιδικών αγώνων 1-8 Απριλίου στην ΕΠΣ Πέλλας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 01.04.2015

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 

ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 16.30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 16.30
Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 

Ν. ΠΕΛΛΑΣ 16.30
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν. ΠΕΛΛΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 04.04.2015

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική

ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 11.00
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΠΡΟΜΑΧΩΝ 11.00
Α.Σ. ΠΡΟΜΑΧΟΙ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΠΕΡΑΙΑΣ 11.00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική

ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ  11.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική

ΣΤΑΔΙΟ Κ. ΒΡΥΣΗΣ (ΔΗΜ) 10.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 10.00
Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1  10.00
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1  11.00
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1  12.00
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική

ΣΤΑΔΙΟ Κ. ΒΡΥΣΗΣ (ΔΗΜ) 10.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 10.00
Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2  13.00
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2  10.00
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2  11.00
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2  12.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΠΕΛΛΑΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική

ΣΤΑΔΙΟ Κ. ΒΡΥΣΗΣ (ΔΗΜ) 11.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 11.00
Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3  11.00
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3  10.00
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 06.04.2014

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 17.00
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική

ΠΡΟΜΑΧΩΝ 17.00
Α.Σ. ΠΡΟΜΑΧΟΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 08.04.2015

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 15η αγωνιστική

ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 17.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΜΑΝΔΑΛΟΥ 17.00
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 17.00
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ Α. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου