Sunday, 16 June, 2024

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (17-18/10) στην ΕΠΣ Πέλλας

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (17-18/10) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/10

ΠΡΟΜΑΧΩΝ      16.00
ΠΡΟΜΑΧΟΙ-ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ        Α1
ΦΩΤΙΑΣ    ΔΕΛΛΙΟΣ   ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ   ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ    16.00
ΕΘΝΙΚΟΣ Γ-ΑΛΜΩΠΟΣ  Α1
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ   ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ   ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ    ΧΑΡΙΣΗΣ

ΑΡΝΙΣΣΑΣ  16.00
ΑΡΝΙΣΣΑ-ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ   Α1ος
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ    ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ    ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ

ΟΡΜΑΣ 16.00
ΟΡΜΑ-ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ  Α1ος
ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ   ΜΙΣΚΟΣ    ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ

ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ   16.00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ-ΝΗΣΙ     Α1ος
ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ   ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν.  ΓΙΑΓΚΟΣ

ΚΑΛΗΣ  16.00
ΚΑΛΗ-ΒΟΡΕΙΝΟ   Α1ος
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ.   ΒΛΑΔΙΚΑΣ   ΜΙΛΤΣΗΣ

ΑΞΟΥ   16.00
ΑΞΟΣ-ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ   Α2ος
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ    ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.

ΑΡΣΕΝΙΟΥ    16.00
ΑΡΣΕΝΙ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ       Α2ος
ΖΓΟΥΡΟΣ     ΠΙΛΤΣΗΣ     ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ

ΔΡΟΣΕΡΟΥ   16.00
ΔΡΟΣΕΡΟ-ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ  Α2ος
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ.  ΑΡΕΣΤΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ    16.00
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ-ΔΑΜΙΑΝΟ    Α2ος
ΘΕΟΛΟΓΟΥ   ΠΕΡΔΙΚΑΣ   ΤΣΙΠΑΣ  Β.

ΥΔΡΑΙΑΣ   16.00
ΕΘΝΙΚΟΣ Α-ΖΕΡΒΗ   Β1
ΚΑΡΑΤΖΑΣ    ΓΑΤΣΟΣ   ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Χ.

ΣΦΑΓΕΙΩΝ  16.00
Σ.Φ. ΠΑΟΚ Γ-Α. ΛΟΥΚΑΣ  Β2
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ   ΑΛΑΤΖΑΣ     ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ   16.00
Ν ΑΕΤΟΣ Σ-ΛΙΠΟΧΩΡΙ     Β2
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ   ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ.  ΣΙΠΑΚΗΣ

ΛΙΠΑΡΟΥ  16.00
ΛΙΠΑΡΟ-ΕΣΩΒΑΛΤΑ    Β2
ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Α.   ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ   ΜΗΤΩΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/10

ΡΙΖΟΥ    16.00
ΡΙΖΟ-ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ   Α1
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ   ΔΕΛΛΙΟΣ    ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ      ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ

ΑΣΠΡΟΥ    16.00
ΑΣΠΡΟ-ΜΑΝΔΑΛΟ    Α1
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ   ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ   ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ   16.00
ΛΟΥΤΡΑΚΙ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ   Α1
ΘΕΟΛΟΓΛΟΥ    ΑΡΕΣΤΗΣ  ΑΛΑΤΖΑΣ   ΜΠΙΝΟΣ

ΑΨΑΛΟΥ    16.00
ΑΨΑΛΟΣ-ΠΕΛΛΑ   Α1
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ   ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν.  ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ   ΣΗΠΑΚΗΣ

ΡΙΖΑΡΙΟΥ   16.00
ΡΙΖΑΡΙ-ΤΣΑΚΟΙ  Α1ος
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ   ΠΙΛΤΣΗΣ   ΤΑΟΥΣΑΝΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ     16.00
ΕΛΠΙΔΑ Ε-ΓΑΡΕΦΙ    Α1ος
ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ   ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Α.   ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ

ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ   16.00
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ-ΦΟΥΣΤΑΝΗ   Α1ος
ΓΙΑΓΚΟΣ   ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ.   ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ

Ν. ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ   16.00
Ν. ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ-Π. ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ   Α2ος
ΦΩΤΙΑΣ   ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ.   ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ   ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ    16.00
ΜΕΛΙΣΣΙ-Ν. ΠΕΛΛΑ   Α2ος
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ.    ΜΙΣΚΟΣ    ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ   16.00
ΠΑΟΚ Γ-ΓΥΨΟΧΩΡΙ   Α2ος
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ.   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ    ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ

ΔΩΡΟΘΕΑΣ   16.00
ΔΩΡΟΘΕΑ-ΦΛΑΜΟΥΡΙΑ   Β1
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ    ΓΑΤΣΟΣ  ΜΗΤΩΝΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ  16.00
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ-ΣΩΣΑΝΔΡΑ  Β1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ   ΣΙΩΝΗΣ Β.     ΣΙΠΑΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ  16.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε-ΑΓΡΑΣ     Β1
ΖΓΟΥΡΟΣ   ΠΕΡΔΙΚΑΣ    ΣΙΩΝΗ  Μ.

ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ  15.00
ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β1
ΒΛΑΔΙΚΑΣ   ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    ΣΚΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ

ΡΑΧΩΝΑΣ  16.00
ΡΑΧΩΝΑ-ΠΕΤΡΙΑ  Β2
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ   ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Χ.    ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΑΘΥΡΩΝ  16.00
ΑΘΥΡΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΚΒ   Β2
ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.   ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου