Saturday, 31 October, 2020

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (28-29/11) στην ΕΠΣ Πέλλας

Οι διαιτητές του Σαβ/κου (28-29/11) στην ΕΠΣ Πέλλας

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/11

ΠΕΛΛΑΣ   15.00
ΠΕΛΛΑ – ΠΡΟΜΑΧΟΙ   Α1
ΜΑΥΡΙΔΗΣ   ΔΕΛΛΙΟΣ    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ   ΜΠΑΛΛΗΣ

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ      15.00
ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ    Α1
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ   ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ    ΑΡΕΣΤΗΣ    ΜΠΙΝΟΣ

Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ    15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ Γ – ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ    Α1
ΓΙΑΓΚΟΣ    ΖΙΩΓΛΗΣ     ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ   ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ

ΑΡΝΙΣΣΑΣ   15.00
ΑΡΝΙΣΣΑ – ΕΛΠΙΔΑ Ε    Α1ος
ΚΑΡΑΤΖΑΣ   ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.

ΚΑΛΗΣ  15.00
ΚΑΛΗ – ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ     Α1ος
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ   ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.

ΓΑΡΕΦΙΟΥ    15.00
ΓΑΡΕΦΙ – ΚΕΡΑΣΙΑ     Α1ος
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ    ΚΥΡΟΥ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΤΣΑΚΩΝ      15.00
ΤΣΑΚΟΙ – ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ   Α1ος
ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ   ΚΟΓΙΟΣ    ΓΑΤΣΟΣ

ΔΑΜΙΑΝΟΥ   15.00
ΔΑΜΙΑΝΟ – ΔΡΟΣΕΡΟ   Α2ος
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ.  ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Κ.    ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ  ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ

ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ   15.00
ΦΛΑΜΟΥΡΙΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε    Β1
ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ    ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν.   ΜΙΣΚΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 15.00
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡ   Β1
ΒΛΑΔΙΚΑΣ     ΜΙΛΤΣΗΣ    ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.

ΣΦΑΓΕΙΩΝ     15.00
ΣΦ ΠΑΟΚ Γ – ΕΣΩΒΑΛΤΑ Β2
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ    ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ   ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ

ΠΕΡΙΦ.Κ.ΒΡΥΣΗΣ    15.00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΛΙΠΑΡΟ Β2
ΤΣΙΠΑΣ  Β.     ΜΗΤΡΟΥ    ΠΕΡΔΙΚΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/11

Α.ΛΟΥΚΑ    11.00
Α.ΛΟΥΚΑΣ – Π.ΝΕΟΛΑΙΑ  Β2
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ.   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ    ΣΗΠΑΚΗΣ

ΑΨΑΛΟΥ      15.00
ΑΨΑΛΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ     Α1
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ    ΑΛΑΤΖΑΣ      ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ    ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΑΣΠΡΟΥ      15.00
ΑΣΠΡΟ – ΑΛΜΩΠΟΣ        Α1
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ     ΔΕΛΛΙΟΣ       ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ     ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ

ΡΙΖΟΥ    15.00
ΡΙΖΟ – ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ    Α1
ΚΑΡΑΤΖΑΣ           ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ       ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ

ΒΟΡΕΙΝΟΥ   15.00
ΒΟΡΕΙΝΟ – ΡΙΖΑΡΙ     Α1ος
ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ     ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Γ.   ΣΙΩΝΗ  Μ.

ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ     15.00
ΦΟΥΣΤΑΝΗ – ΟΡΜΑ    Α1ος
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ.    ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ    ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.

ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ   15.00
ΝΗΣΙ – ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ     Α1ος
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ    ΣΙΩΝΗΣ  Α.     ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ

Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ    15.00
Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ – ΠΑΟΚ Γ      Α2ος
ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ     ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν.    ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Χ.

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ    15.00
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ – ΑΡΣΕΝΙ    Α2ος
ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Α.    ΜΙΣΚΟΣ     ΜΗΤΡΟΥ

ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ    15.00
ΓΥΨΟΧΩΡΙ – ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ    Α2ος
ΓΙΑΓΚΟΣ    ΚΥΡΟΥ     ΚΟΓΙΟΣ

ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ     15.00
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ – ΜΕΛΙΣΣΙ  Α2ος
ΜΑΥΡΙΔΗΣ   ΤΣΙΠΑΣ Β.     ΜΙΛΤΣΗΣ

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ      15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ – ΑΞΟΣ    Α2ος
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ    ΒΛΑΔΙΚΑΣ      ΣΗΠΑΚΗΣ     ΙΤΣΚΟΣ

Ν.ΠΕΛΛΑΣ      15.00
Ν.ΠΕΛΛΑ – ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ Α2ος
ΖΙΩΓΛΗΣ     ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ    ΜΗΤΩΝΑΣ     ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΑΓΡΑ     15.00
ΑΓΡΑΣ – ΔΩΡΟΘΕΑ          Β1
ΑΡΕΣΤΗΣ              ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΣΚΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ       15.00
ΣΩΣΑΝΔΡΑ – ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ              Β1
ΓΑΤΣΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ            ΣΙΩΝΗΣ Β

ΖΕΡΒΗΣ  15.00
ΖΕΡΒΗ – ΠΑΟ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ      Β1
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ.    ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ

ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ   15.00
ΛΙΠΟΧΩΡΙ – ΑΘΥΡΑ         Β2
ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.

ΠΕΤΡΙΑΣ     15.00
Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ – Ν.ΑΕΤΟΣ Σ Β2
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου