Saturday, 27 April, 2024

Πικρή, αλλά δίκαιη ήττα της Μικτής Πέλλας από την Εθνική Ρουμανίας με 0-4

Πραγματοποιώντας μια κακή εμφάνιση και ‘’τρώγοντας’’ γκολ από τα αποδυτήρια η Μικτή της ΕΠΣ Πέλλας ηττήθηκε από την Εθνική Ρουμανίας 0-4

Λίγο η κούραση, λίγο το γρήγορο γκολ που δέχθηκε και αρκετές στιγμές η τύχη που δεν την ήθελε σήμερα αποδιοργάνωσε την ομάδα μας στο πρώτο ημίχρονο με αποτέλεσμα να χάνει με 0-3. Η τύχη, διότι στο πρώτο ημίχρονο και στο 0-2 έχασε μεγάλη ευκαιρία ο  Κατσαμακτσής να κάνει το 1-2, και δεν έφτανε αυτό την αντεπίθεση δέχθηκε και το 0-3. epsellas

Επίσης θα πρέπει να πούμε οτι η ομάδα μας δεν μπορεί να παίξει δυο 90λεπτα σε δυο ημέρες, έχοντας μάλιστα απέναντι της μια εθνική άντερ 19 της εθνικής Ρουμανίας δουλεμένη εδώ και αρκετούς μήνες.miktipellasroumaniaepsroumania

Τα γκολ μπήκαν στο 3 λεπτό από τον Μολντεάνου, το δεύτερο στο 14 λεπτό από τον Γκόργκιε, το τρίτο στο 37 λεπτό από τον Χαμέτι και το τέταρτο στο δεύτερο ημίχρονο στο 65 από τον Σιντεάν.podosfairoitalia

Η ομάδα παρουσίασε δυο πρόσωπα. Το κακό στο πρώτο ημίχρονο και το καλό στο δεύτερο ημίχρονο όμως δεν την ήθελε και η μπάλα για να βάλει έστω και ένα γκόλ. Απο την μικτή μας ξεχώρισαν οι Καράμπελας, Ευφραιμίδης και Χαραβιτίδης.

simaies

Στο 32 αναγκαστική αλλαγή του Νάσου Τσιάκαλου από τον Δημήτριο Πασσαλή

Στο 62 του δεύτερου ημιχρόνου έγινε αλλαγή αποχώρησε ο Κατσιαμακτσής Κυριάκος και τον αντικατέστησε ο Νίκος Γεωργιάς