Saturday, 4 April, 2020

7ος Ιαματικός Αγώνας Λουτρών Λουτρακίου Δήμου Αλμωπίας – Αποτελέσματα

Την Κυριακή 26 Ιανουαρίου 2020 πραγματοποιήθηκε με επιτυχία ο 7ος Ιαματικός Αγώνας Λουτρών Λουτρακίου (Πόζαρ) Δήμου Αλμωπίας.

Το θαυμάσιας ομορφιάς τοπίο με τους καταρράκτες ,τα μονοπάτια και τα ιαματικά ζεστά νερά των 37 ο  C μάγεψαν τους αθλητές και τους συνοδούς τους που ξεπέρασαν για άλλη μια φόρα κάθε προσδοκία. Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλους αθλητές που μας τίμησαν με τη παρουσία τους , τους συνόδους που με την θετική τους διάθεση δημιούργησαν γιορτινή ατμόσφαιρα και όλους τους εθελοντές που μας στήριξαν για άλλη μια φόρα.

Φυσικά θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε και τους χορηγούς που για μια ακόμα φορά μας βοήθησαν να πραγματοποιήσουμε μια εξαιρετική διοργάνωση. Σας περιμένουμε και του χρόνου για μια ακόμα δρομική γιορτή!Νέα και φωτογραφίες στο facebook στην επίσημη σελίδα του αγώνα: ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ ΠΟΖΑΡ ΑΛΜΩΠΙΑΣ.                                       

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ος ΙΑΜΑΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΖΑΡ 2020 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 21χ Γενική Ανδρών                                                                

ΚΑΤΗΓ   BIB         ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ               ΦΥΛΟ    ΚΑΤ        ΕΤΟΣ      ΠΟΛΗ    ΟΜΑΔΑ

1              79           ΠΑΡΜΑΚΗΣ        ΧΡΗΣΤΟΣ             Α             21χ Ανδ 35-49    1981       ΚΟΖΑΝΗ              0

2              130         ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ        Α             21χ Ανδ 35-49    1983       ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Σ.Δ.Υ.Θεσσαλονίκης

3              117         ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ   ΓΕΏΡΓΙΟΣ             Α             21χ Ανδ 35-49    1976       ΕΔΕΣΣΑ ΕΔΕΣΣΑ 606 TRAIL

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 21χ Ανδρών έως 34                                                                               

ΚΑΤΗΓ   BIB         ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ               ΦΥΛΟ    ΚΑΤ        ΕΤΟΣ      ΠΟΛΗ    ΟΜΑΔΑ

1              67           ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ  ΛΑΖΑΡΟΣ            Α             21χ Ανδ εως 34  1987       ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  0

2              128         ΚΙΟΡΡΙ  ΤΖΟΝΙ   Α             21χ Ανδ εως 34  1994       ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ       PARA-GLIDER

3              115         ΜΗΤΡΑΣ              ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ      Α             21χ Ανδ εως 34  1987       ΚΑΣΤΟΡΙΑ           0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 21χ Ανδρών 35-49                                                                  

ΚΑΤΗΓ   BIB         ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ               ΦΥΛΟ    ΚΑΤ        ΕΤΟΣ      ΠΟΛΗ    ΟΜΑΔΑ

1              154         ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ   ΑΝΤΩΝΙΟΣ          Α             21χ Ανδ 35-49    1984       0              0

2              50           ΣΑΜΑΡΑΣ           ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    Α             21χ Ανδ 35-49    1984       ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ    NEO ΠΕΤΡΙΤΣΙ

3              1              ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ     ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     Α             21χ Ανδ 35-49    1978       ΑΡΤΑ     ΣΔ ΑΡΤΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 21χ Ανδρών 50+                                                                     

ΚΑΤΗΓ   BIB         ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ               ΦΥΛΟ    ΚΑΤ        ΕΤΟΣ      ΠΟΛΗ    ΟΜΑΔΑ

1              59           ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       Α             21χ Ανδ 50+        1969       ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ        ΕΛΥΘΕΡΑ ΑΘΛΟΥΜΕΝΟΣ

2              8              ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ    ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ         Α             21χ Ανδ 50+        1963       ΚΑΒΑΛΑ               ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ

3              13           ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ        ΜΙΧΑΗΛ               Α             21χ Ανδ 50+        1963       ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ      ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 21χ Γενική Γυναικών                                                                             

ΚΑΤΗΓ   BIB         ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ               ΦΥΛΟ    ΚΑΤ        ΕΤΟΣ      ΠΟΛΗ    ΟΜΑΔΑ

1              31           ΤΖΑΒΑΡΑ             ΝΙΚΟΛΕΤΑ           Γ              21χ Γυν 35+         1984       ΙΩΑΝΝΙΝΑ          0

2              81           ΔΗΜΠΑΡΗ          ΒΕΝΗ     Γ              21χ Γυν 35+         1976       ΣΚΥΔΡΑ                0

3              11           ΖΛΑΤΚΟΥ             ΔΗΜΗΤΡΑ           Γ              21χ Γυν 35+         1984       ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 21χ Γυναικών Εως 34                                                                            

ΚΑΤΗΓ   BIB         ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ               ΦΥΛΟ    ΚΑΤ        ΕΤΟΣ      ΠΟΛΗ    ΟΜΑΔΑ

1              27           ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ      ΜΑΡΙΑ  Γ              21χ Γυν εως 34   1994       ΚΑΣΤΟΡΙΑ           BENEFIT GYM RUN N’ FUN

2              7              ΤΣΙΑΝΟΥ              ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ        Γ              21χ Γυν εως 34   1994       ΑΘΗΝΑ                ΜΑΡΜΑΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ

3              152         ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ       ΒΑΣΙΛΙΚΗ             Γ              21χ Γυν εως 34   1988       ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  CASPER RUNNING  TEAM THESSALONIKI

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 21χ Γυναικών  35+                                                                 

ΚΑΤΗΓ   BIB         ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ               ΦΥΛΟ    ΚΑΤ        ΕΤΟΣ      ΠΟΛΗ    ΟΜΑΔΑ

1              31           ΤΖΑΒΑΡΑ             ΝΙΚΟΛΕΤΑ           Γ              21χ Γυν 35+         1984       ΙΩΑΝΝΙΝΑ          0

2              81           ΔΗΜΠΑΡΗ          ΒΕΝΗ     Γ              21χ Γυν 35+         1976       ΣΚΥΔΡΑ                0

3              11           ΖΛΑΤΚΟΥ             ΔΗΜΗΤΡΑ           Γ              21χ Γυν 35+         1984       ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 11χ Γενικη Ανδρών                                                                

ΚΑΤΗΓ   BIB         ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ               ΦΥΛΟ    ΚΑΤ        ΕΤΟΣ      ΠΟΛΗ    ΟΜΑΔΑ

1              363         ΣΤΑΛΙΚΑΣ            ΓΙΑΝΝΗΣ              Α             11χ Ανδ 35-49    1982       ΙΩΑΝΝΙΝΑ          0

2              306         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               Α             11χ Ανδ 35-49    1978       ΑΡΤΑ     ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ

3              331         ΖΩΗΣ     ΠΑΥΛΟΣ               Α             11χ Ανδ 35-49    1983       ΙΩΑΝΝΙΝΑ          0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 11χ Ανδρών Εως 34                                                                               

ΚΑΤΗΓ   BIB         ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ               ΦΥΛΟ    ΚΑΤ        ΕΤΟΣ      ΠΟΛΗ    ΟΜΑΔΑ

1              422         ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΓΕΏΡΓΙΟΣ             Α             11χ Ανδ εως 34  2004       ΑΙΑΝΉ  KASIMIS TRAINING

2              361         ΧΑΣΙΩΤΗΣ            ΒΑΣΙΛΗΣ              Α             11χ Ανδ εως 34  1992       ΚΑΡΔΙΤΣΑ            Level Up Fitness Place

3              438         ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ        ΧΡΗΣΤΟΣ             Α             11χ Ανδ εως 34  1989       ΕΔΕΣΣΑ ΕΔΕΣΣΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 11χ Ανδρών 35-49                                                                  

ΚΑΤΗΓ   BIB         ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ               ΦΥΛΟ    ΚΑΤ        ΕΤΟΣ      ΠΟΛΗ    ΟΜΑΔΑ

1              445         ΚΟΤΣΥΦΆΚΗΣ    ΑΓΑΜΈΜΝΩΝ ΔΗΜΉΤΡΗΣ          Α             11χ Ανδ 35-49    1982       ΠΑΝΟΡΑΜΑ      Panorama Running Team

2              347         ΚΕΧΑΟΓΛΟΥ       ΝΙΚΟΣ   Α             11χ Ανδ 35-49    1981       ΞΑΝΘΗ 0

3              423         ΜΙΑΛΗΣ               ΙΩΑΝΝΗΣ            Α             11χ Ανδ 35-49    1974       ΕΔΕΣΣΑ Runners Edessa

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 11χ Ανδρών 50+                                                                     

ΚΑΤΗΓ   BIB         ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ               ΦΥΛΟ    ΚΑΤ        ΕΤΟΣ      ΠΟΛΗ    ΟΜΑΔΑ

1              412         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ           ΚΟΣΜΑΣ              Α             11χ Ανδ 50+        1969       0              0

2              359         ΑΡΛΕΤΟΣ             ΘΕΟΔΩΡΟΣ        Α             11χ Ανδ 50+        1969       ΙΩΑΝΝΙΝΑ          0

3              433         ΧΑΣΑΠΗΣ             ΧΡΗΣΤΟΣ             Α             11χ Ανδ 50+        1970       ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ   ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 11χ Γενική Γυναικών                                                                             

ΚΑΤΗΓ   BIB         ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ               ΦΥΛΟ    ΚΑΤ        ΕΤΟΣ      ΠΟΛΗ    ΟΜΑΔΑ

1              330         ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ    ΔΗΜΗΤΡΑ           Γ              11χ Γυν εως 34   1990       ΙΩΑΝΝΙΝΑ          0

2              392         ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ        ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ      Γ              11χ Γυν 35+         1965       ΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

3              429         ΤΣΙΓΓΑΝΟΥ          ΕΥΗ        Γ              11χ Γυν 35+         1980       Χαλκιδική           0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 11χ Γυναικών Εως 34                                                                            

ΚΑΤΗΓ   BIB         ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ               ΦΥΛΟ    ΚΑΤ        ΕΤΟΣ      ΠΟΛΗ    ΟΜΑΔΑ

1              330         ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ    ΔΗΜΗΤΡΑ           Γ              11χ Γυν εως 34   1990       ΙΩΑΝΝΙΝΑ          0

2              430         ΦΕΧΙΜ  ΠΑΟΛΑ Γ              11χ Γυν εως 34   1993       ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  0

3                              #Δ/Υ      #Δ/Υ      #Δ/Υ      #Δ/Υ      #Δ/Υ      #Δ/Υ      #Δ/Υ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 11χ Γυναικών  35+                                                                 

ΚΑΤΗΓ   BIB         ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ               ΦΥΛΟ    ΚΑΤ        ΕΤΟΣ      ΠΟΛΗ    ΟΜΑΔΑ

1              392         ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ        ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ      Γ              11χ Γυν 35+         1965       ΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

2              429         ΤΣΙΓΓΑΝΟΥ          ΕΥΗ        Γ              11χ Γυν 35+         1980       Χαλκιδική           0

3              366         ΑΡΣΕΝΗ               ΚΥΡΙΑΚΗ              Γ              11χ Γυν 35+         1967       ΚΑΒΑΛΑ               ΣΕΒΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 6χ  Εφήβων Εως 18                                                                

ΚΑΤΗΓ   BIB         ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ               ΦΥΛΟ    ΚΑΤ        ΕΤΟΣ      ΠΟΛΗ    ΟΜΑΔΑ

1              681         ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ    ΤΡΥΦΩΝ              Α             6χ Ανδ εως 18    2004       ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2              682         ΒΛΑΧΟΥ               ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ         Α             6χ Ανδ εως 18    2006       ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

3              738         ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ          ΜΑΡΙΟΣ               Α             6χ Ανδ εως 18    2005       ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 6χ  Ανδρών 19+                                                                       

ΚΑΤΗΓ   BIB         ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ               ΦΥΛΟ    ΚΑΤ        ΕΤΟΣ      ΠΟΛΗ    ΟΜΑΔΑ

1              711         ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ AΜΒΡΟΣΙΟΣ       Α             6χ Ανδ 19+          1968       ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ   ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ

2              678         ΒΛΑΧΑΚΗΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ             Α             6χ Ανδ 19+          1972       ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  KOURKOURIKIS TRAINING GROUP

3              716         ΣΙΩΠΚΑΣ              ΣΤΕΦΑΝΟΣ         Α             6χ Ανδ 19+          1997       ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ    0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 6χ  Νεανίδων Εως 18                                                                            

ΚΑΤΗΓ   BIB         ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ               ΦΥΛΟ    ΚΑΤ        ΕΤΟΣ      ΠΟΛΗ    ΟΜΑΔΑ

1              657         ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ         ΝΕΦΕΛΗ              Γ              6χ Γυν εως 18     2008       ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ

2              743         ΛΑΖΟΥ  ΜΑΡΙΑ  Γ              6χ Γυν εως 18     2008       0              0

3              739         ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ          ΓΕΩΡΓΙΑ               Γ              6χ Γυν εως 18     2009       ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 6χ  Γυναικών 19+                                                                    

ΚΑΤΗΓ   BIB         ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ               ΦΥΛΟ    ΚΑΤ        ΕΤΟΣ      ΠΟΛΗ    ΟΜΑΔΑ

1              667         ΣΚΑΝΔΑΛΗ         ΜΑΙΡΗ  Γ              6χ Γυν 19+           1984       ΙΩΑΝΝΙΝΑ          0

2              609         ΠΑΤΈΡΑ                ΑΝΝΑ   Γ              6χ Γυν 19+           1976       ΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΑΠΣΔ ΚΑΤΕΡΊΝΗ ΖΕΥΣ

3              721         NAUMCHEVSKA               MICA     Γ              6χ Γυν 19+           1964       REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA                MERIDIJAN ATLETIK EKO

1000 ΜΕΤΡΑ ΠΑΙΔΙΑ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 1  ΜΑΧΑΙΡΙΔΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ  2  ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  3  ΛΥΣΙΤΣΚΑ ΦΕΝΙΑ

ΑΓΟΡΙΑ  1 ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2 ΓΙΟΥΣΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ΧΟΥΛΟΥΙΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

                                                                                                                               

                                                                                                                               

                                                                                                                               

                                                                                                                               

                                                                                                                               

                                                                                                                               

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.