Sunday, 12 July, 2020

Live: Η εξέλιξη των αγώνων της Κυριακής 22/04/2018 στην ΕΠΣ Πέλλας

Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων στα γήπεδα της Πέλλας σήμερα Κυριακή 22 Απριλίου.

Ακούστε την εκπομπή “Σέντρα στα γήπεδα της Πέλλας” μέσα από το Σέντρα Πέλλας radio και το Ράδιο Αλμωπία στους 97,1 fm, όπου θα έχουμε ζωντανή σύνδεση με τον αγώνα Δόξα Μελισσίου – Ακρίτας Σωσάνδρας

Τα αποτελέσματα ανανεώνονται συνεχώς, για ανανέωση πατήστε ΕΔΩ

Ώρα έναρξης: 17:00

Α1 Ερασιτεχνική (24η αγωνιστική)
ΑΣ Προμάχοι – Όλυμπος Αψάλου
1-0 Μήτσκας (Λούπου) 10′
2-0 Μήτσκας (Λούπου) 62′
3-0 Νάνος Γ. 67′
4-0 Καραμήτσος 85′
Διαιτητές: Δαργινίδης, Αλμαλιώτης, Κουκούλης Σ.
4-0
τελικό
Δόξα Μανδάλου – Μέγας Αλέξανδρος Πέλλας
1-0 Ιωαννίδης 30′
2-0 Ιωαννίδης 60′
Διαιτητές: Γιουματζίδης, Κεσίσογλου Γ., Δέλλιος
2-0
τελικό
Δόξα Μελισσίου – Ακρίτας Σωσάνδρας
1-0 Σιδηρόπουλος 29′
2-0 Σιδηρόπουλος (πέναλτι) 48′
3-0 Λιτοβολής 53′
Διαιτητές: Τρυψιάνης, Πίλτσης, Τσιγκόγλου
3-0
τελικό
Δόξα Εξαπλατάνου – Δόξα Μαυροβουνίου
0-1 Γκότσης 5′
1-1 Παπαδόπουλος 60′
Διαιτητές: Δεμερτζής Χ., Μανωλάκης, Τσαλγίνη Χ.
1-1
τελικό
Α’ Ερασιτεχνική – 1ος Όμιλος (24η αγωνιστική)
Ευρωπός Φούστανης – Ελπίδα Έδεσσας
1-0 Δημητρίου 3′
1-1 Φουδούλης 15′
1-2 Αδάμ 28′
1-3 Μουσουλάρι 33′
1-4 Φουδούλης 37′
1-5 Τσάτσε 50′
1-6 Αδάμ 55′
1-7 Φουδούλης 68′
2-7 Ντέμπροβα (πέναλτι) 80′
Διαιτητές: Δεμερτζής Ν., Παντζαρτζής, Βοϊδάκης
2-7
τελικό
Άρης Νησίου – Πολυκαρπιακός Πολυκάρπης
1-0 Γκίνης 20′
2-0 Τσεγάνης 35′
3-0 αυτογκόλ 75′
4-0 Δούμος 80′
Διαιτητές: Ραμπούσης, Δινάκης, Αμαξοπούλου
4-0
τελικό
Δόξα Μεγαπλατάνου – Άρης Υδραίας
1-0 Ελευθεριάδης 15′
1-1 Σαμαράς (πέναλτι) 20′
1-2 Καλπακίδης 35′
1-3 Καλπακίδης 38′
1-4 Παπαδάκης 43′
2-4 Αντωνίου (πέναλτι) 44′
Διαιτητές: Αργυρός, Αδραμάνης, Ζγουρός
2-4
τελικό
Μέγας Αλέξανδρος Όρμας – Ορφέας Ριζαρίου
1-0 Αβραμίδης Α. 5′
1-1 Σασαρίδης 15′
Διαιτητές: Καρατζάς, Σιώνης Β., Λεμονίδης
1-1
τελικό
Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου – Εθνικός Αριδαίας
1-0 Μπαρμπαγιάννης 42′
1-1 Αθανασίου 55′
Διαιτητές: Ταγκαλίδης, Κόλλιος, Τυριακίδου
1-1
τελικό
Α’ Ερασιτεχνική – 2ος Όμιλος (24η αγωνιστική)
Άρης Λιπαρού – Άρης Παλαιφύτου
0-1 Σάμουελ 35′
1-1 Μαγγανάρης 55′
1-2 Σάμουελ 60′
2-2 Μηνάς 65′
3-2 Μαγγανάρης 76′
4-2 Μαγγανάρης 85′
Διαιτητές: Μαυρίδης, Μίσκος, Μιχαηλίδου
4-2
τελικό
ΠΑΟΚ Δαμιανού – Άρης Αμπελειών
0-1 5′
Διαιτητές: Σιδηρόπουλος, Τετραγώνης, Αποστολούδας
0-3
τελικό
Μέγας Αλέξανδρος Δροσερού – Ολυμπιακός Γαλατάδων
1-0 Μπάσδος Μ. του Αρ. 10′
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Κεσίσογλου Κ., Παροτσίδης
3-3
τελικό
Άγιαξ Πέλλας – ΑΕΚ Καρυώτισσας
0-1 Μερτζάνης 27′
0-2 Πασσαλής 33′
0-3 Συρόπουλος 70′
0-4 Πασσαλής 82′
Διαιτητές: Κωνσταντινίδης, Ζανταρίδης, Κουκούλης Δ.
0-4
τελικό
Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου